То Шонадо
Котику
|
|
Опис:
Муж.Тон.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
-03.03.Не було, не було в тебе хлопця кльового.
І за що, і за що доленька така ?
Мабуть так, мабуть так десь ти не така!
R
Котику, ходи до мишечки, Пограєм в кішечки.
Ходи сюди!
Покувиркаємось, ми покупаємось
І поцілуємось, відірвемось ми!
---------------------------------------------
Чого ти, чого ти мене так боїшся ?
Ти не та ти не та кусаю тільки раз.
Не змія, не змія не отруйна я.
R
/\/\/\/\/\
-01.56.Кажуть ти, кажуть ти кажуть, ніби стерва.
Ти не вір, ти не вір глупостям таким!
Як завжди, як завжди - злі ті язики.
R.R.
Ви є хорошими, ми є красиві.
Наша краса немає межі. А шось не так, судіть Ви самі!
mod/\/\/\/\/\-00.48.R.R.
Коментарі:
Дякую!!!
Дякую!
Мінус кращий ніж оргінал,пан Дмитро як завжди на висоті))))Дякую)))
Мінус супер! Й справді кращий за оригінал. Дякую!
клас а можна вище +3
ФАЙНО !!!
Як завжди на висоті ++++++++.
Щиро дякуємо !!!
Дякую!!!
супер!!!
Дякую Вам, гарна робота,
але текст під чоловічий, потрібно підправити!
Я балдію!!! Діма супер!!! Що вміє людина то вміє!!! Талант!!!!
Трошечки б темпу)
дякую!
Елєганско! Дякую!
МОЛОДЧИНА БРАТЕ!!!!!
БРАВО! СУПЕРОВА РОБОТА!
Дякую Файно
Дякую!
Дякую за чудову роботу !
Дякую!!!
-03.03.
Не було, не було в тебе хлопця кльового.
І за що, і за що доленька така ?
Мабуть так, мабуть так десь ти не така!
R
Котику, ходи до мишечки, Пограєм в кішечки.
Ходи сюди!
Покувиркаємось, ми покупаємось
І поцілуємось, відірвемось ми!
---------------------------------------------
Чого ти, чого ти мене так боїшся ?
Ти не та ти не та кусаю тільки раз.
Не змія, не змія не отруйна я.
R
Котику, ходи до мишечки, Пограєм в кішечки.
Ходи сюди!
Покувиркаємось, ми покупаємось
І поцілуємось, відірвемось ми!
/\/\/\/\/\
-01.56.
Кажуть ти, кажуть ти кажуть, ніби стерва.
Ти не вір, ти не вір глупостям таким!
Як завжди, як завжди - злі ті язики.
приспів: 2р.
Котику, ходи до мишечки, Пограєм в кішечки.
Ходи сюди!
Покувиркаємось, ми покупаємось
І поцілуємось, відірвемось ми!
R.R.
Ви є хорошими, ми є красиві.
Наша краса немає межі. А шось не так, судіть Ви самі!
програш:
mod/\/\/\/\/\-00.48.R.R.
приспів: 2р.
Котику, ходи до мишечки, Пограєм в кішечки.
Ходи сюди!
Покувиркаємось, ми покупаємось
І поцілуємось, відірвемось ми!
програш - кода.
Дякую. Супер!!!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!