Торачки
Золотий Маршок
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
- Належить до жанрів:
- Марш.
Коментарі:
класний мій маршок
цей марш виконує гурт ТОРАЧКИ
(Путильський район Чернівецька обл.)
утому числі і я клавішник
Не похвалиш сам себе , ходиш , як обпльований
ну да ну да
А "Золотий маршок" називаэться по аналогії з "Золотим кавалком"?
"називається", перепрошую за помилку...
так одночано записано
я маю на ввазі одного і самого дня
Хлопці як заливаєте фонограмку то будь-ласка без власного речетативу!!!
ви маєте на увазі без оголошення
Так, без "беків" :)
добре
А взагалі хлопці ви молодці. Це був жарт. Хай щастить !!!
Молодці!!!Все таки не самі ноутбущики в нас на сайті!
KILYA197 , ДЯКУЮ вам теж удачі
Діма дякую але це не в моєме репертуарі!
Василю!!! Молодці!!! Оце чути ансамбль народних інструментів а не "НАРОДНИХ НОУТБУКІВ"))))))ДЯКУЮ..Скрипочка говорить про ваш КРАЙ.Ще раз дякую!!!
завжди будь-ласка
торачок!!ти б тут не дакав (ну да ну да) бо забані це тобі не радянсько-молдавська путила а львівський сайт де люті українці!
та хоч діди з бабками
Яб скажав що це не марш а якись віночок молдавсько-руминських хорів! Не ображайтесь но я не чув щоб десь в такому стилі з фаршлагами грали марші.Покажіть будьласка мені хто небудь хоть одні ноти в такому стилі тоді заберу свої слова на зад!
krot у нас марші так грають і не віночок
Хороший маршок,хоча закручений в де яких колінах,а цьому krot не зрозуміти.
ну так звісно
Це марш для шановних Буковинських газдів і він неабияк підтримує їх гонор коли вони йдуть на весілля! Але це для тих хто розуміє про що мова!
ВАСЯ ВИ МОЛОДЦІ ТАК ТРИМАТИ! ХАЙ ЗАЗДРЯТЬ! А ВОНИ ХАЙ ГРАЮТЬ СВОЇ МАРШІ ЧЕТВЕРТНИМИ ТА ВОСЬМИМИ НОТАМИ. ЯКЩО ВОНИ НЕЗНАЮТЬ ЩО Є ТАКИЙ МАРШ, ПРО ЩО МОЖНА ГОВОРИТИ. А НА БУКОВИНІ ЗНАЮТЬ ЙОГО ДУЖЕ ДОБРЕ І НІЯКА ЦЕ - НЕ МОЛДАВІЯ.
ВАСЯ І ЩЕ - ГОВОРІТЬ ТЕ ЩО МАЄТЕ ГОВОРИТИ! ХАЙ НЕ ВКЛЮЧАЮТЬ А САМІ ГРАЮТЬ БО ДУЖЕ БАГАТО ПРОГРАМІСТІВ ВИЇЖАЮТЬ НА ЧИЇСЬ РОБОТІ. А ВАМ ХОРОШОГО СЕЗОНУ І ПОБІЛЬШЕ ВИКИДАЙТЕ ТАКІ РОБОТИ ПРИЄМНО ПОСЛУХАТИ ЯК ГРЮТЬ НОРМАЛЬНІ МУЗИКАНТИ! ХОРОШОГО ПАРНОСУ І ПОМЕНШЕ ГАБІВ!
Для krota.Шановний передивіться шедевр українського кінематографа Білий птах з чорною ознакою.В фільмі цей марш виконали самобутні музики з Глиниці Буковина.Це наша історія.Слава Україні!!!
ivanos1967 ПІДТРИМУЮ НА ВСІ 100
ШАНОВНІ ВИ ПОСЛУХАЙТЕ ЯК ЛЮДИ ПРАЦЮЮТЬ А НЕ ВКЛЮЧАЮТЬ ГЕЙ НАЛИВАЙТЕ І ОЙ ХМЕЛЮ Ж МІЙ ХМЕЛЮ КОЛИ МАЄ ЗВУЧАТИ ВЕСІЛЬНИЙ МАРШ ДЛЯ ГОСТЕЙ А НЕ МАРШ СІЧОВИ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ














Коментарі
tata1735
Щиро дякую !!! }
Sergei22
Щиро дякую !!! }
AnatoliyKV
Дякую! }
AnatoliyKV
Дякую! }
Олександр Головко
Щиро вдячний!!!!! }
olegantonenko
Дякую! }
Вася
ВАЛІЙСЬКИЙ ПЕРЕКЛАД ВСТУП Ти і я віруе боку бал Ти і я і ещь мі трохе жаль Ти і я і така крутка ночь Ти і я і наших вражень ночь А ти нам грай гітаро грай Мелодья плинье в даль А ти нам грай гітаро грай Нет нам шалее бал А ти нам грай гітаро грай І не жалуй струн А ти нам грай гітаро грай Аж забракне тху Ти і я сухамье звеку струн Ти і я нам в бракьне тхул Ти і я і ночь освоні нас Ти і я так шипко бледне час А ти нам грай гітаро грай Мелодья плинье в даль А ти нам грай гітаро грай Нек нам шалее бал А ти нам грай гітаро грай І не жалуй струн А ти нам грай гітаро грай Аж забракне тху СОЛО Ти і я віруе боку бал Ти і я і ещь мі трохе жаль Ти і я і така крутка ночь Ти і я і наших вражень ночь А ти нам грай гітаро грай Мелодья плинье в даль А ти нам грай гітаро грай Нек нам шалее бал А ти нам грай гітаро грай І не жалуй струн А ти нам грай гітаро грай Аж забракне тху СОЛО }
Вася
Дякую ! }
Gena98
Дякую. }
Gena98
Дякую. }
AlexFG89
Клас!!! А можна партію для труби?? }
rusdirektor2005
Супер! }
rusdirektor2005
Чудово, дійсно є що згадати... }
Сергій Павлюк
Дякую! }
MFKKM
Дякую!!! }
Fajneva
Читаю сусідню вітку і я теж слухаю і перед очима 90-ті роки,самограї шалаш на вулиці,я молодий і красівий,бо зараз тільки красівий,ну і це таке страхіття кричить на все село,лякаючи собак і котів.Це ж яке музичне виховання треба мати і неповагу до рідної культури,щоб генерувати таке? }
boss1973
Слухаю пісню,а перед очами 90-ті роки, самограйка,шалаш на вулиці...і мені 25) }
Lauragapon
Дякую! }
Vickysia
Дякую !!! }
Сергій Павлюк
Дякую! Згадав 90-ті. Трохи з кодою не так. Але для себе виправив. }
tetianav
Боже, яка чудова пісня. Дякуюза фонограму мінус. СУПЕР. Ви -Прекрасні. }
Vickysia
Дякую !!! }
irisama
Супер! }
Maestro_Vitya
жаль що матюкатись тут не можна }
V07a01lera
Дякую ! }
olegpasicnik
супер круто.... }
Павло Салганюк
Дякую! }
Сергій Павлюк
Дякую! }
Сергій Павлюк
Дякую! }
Сергій Павлюк
Дякую! }