Три Мости
Ця весна для тебе
|
|
Опис:
Злишив оригінальні кавалки і дописав на синтезаторах,дуже це оранжування мені до вподоби.Тому зробив по оригіналу!!!
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Master+back or.
Текст пісні:
C moll
Де в ліс вростає далина
за синіми потоками,
нас приголубила весна
словами караокими.
І пригостила нас іще,
щоб озивалось гомоном,
пахучим, наче сніг дощем
як ласки чистим променем.
І пригостила нас іще,
щоб озивалось гомоном,
пахучим, наче сніг дощем
як ласки чистим променем.
Ця весна для тебе.
Ця весна для мене.
Ця весна для поля.
Ця весна для неба.
Березневе сонце
зустрічає нас.
І любов дарує
неповторний час.
Вставка
Замалювався сум зими
весни веселим кольором.
Повзучий лист, неначе ми.
Давай же поговоримо.
Тож не барися я прийшов
до тебе на побачення.
І наша молода любов
весняним днем освячена.
Ця весна для тебе.
Ця весна для мене.
Ця весна для поля.
Ця весна для неба.
Березневе сонце
зустрічає нас.
І любов дарує
неповторний час.
Програш
Ця весна для тебе.
Ця весна для мене.
Ця весна для поля.
Ця весна для неба.
Березневе сонце
зустрічає нас.
І любов дарує
неповторний час.
Ця весна для тебе.
Ця весна для мене.
Ця весна для поля.
Ця весна для неба.
Березневе сонце
зустрічає нас.
І любов дарує
неповторний час.
Коментарі:
Шикарна річ !!!Дякую
Шикарна річ !!!Дякую
Дякую!
Дуже гарно! Щиро дякую!
Дякую!
Гарно
Дуже гарно! Одне зауваження: вдумуйтеся в логіку того, що Вам вчувається в словах. "Повзучий лист, неначе ми" - це як пояснити?! Правильно: "ОЗВУЧИЛИСЯ наче ми"... Виправте це непорозуміння.
Дякую. Люблю творчість цього гурту.
Пахучим, наче ЦВІТ, дощем
І правильний текст у приспіві: Ця весна для мене, ця весна для тебе і т.д.
Дякую!!!
Де в ліс вростає далина
За синіми потоками,
Нас приголубила весна
Словами кароокими.
І причастила нас іще, |
Щоб озивалась гомоном, |
Пахучим наче цвіт дощем, | (2)
Як ласка чистим променем. |
Приспів:
Ця весна для тебе, ця весна для мене,
Ця весна для поля, ця весна для неба -
Березневе сонце зустрічає нас
І любов дарує в неповторний час.
Замалювався сум зими
Весни веселим кольором,
Озвучились неначе мить -
Давай же поговоримо,
То ж не барися, я прийшов
До тебе на побачення
І наша молода любов
Весняним днем освячена.
Приспів.
ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВУ РІЧ.В.ЗІНКЕВИЧ
Я МАВ НА УВАЗІ З РЕПЕРТУАРУ В.ЗІНКЕВИЧА.
Дякую Тарасе класна річ .
ДЯКУЮ!
Тарасе респект, дякую що я вчився з такимим людьми .....
Дякую!
Дякую!!!









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!