Тік
Знову один стою
|
|
Опис:
Каментуйте:)
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Знала б ти як мені жаль, знала б як в грудях болить
Бачила б туги моєї лице, і не потрібно б було говорить
Не важливо що я сказав, важливо що сказала вона
Я все почув і все зрозумів, та вона і в принципі не дурна
Приспів 2р
Знову один стою, знову палю мамо знову
А вітер душу мою, гойдає як гілку соснову
Блін, який печальний момент, ну як тут не налити в стакан
Ніби вже знайшли п`ятий елемент, розділивши його пополам
І не важливо що я сказав, важливо що сказала вона
Я все почув і все зрозумів, та вона і в принципі не дурна
Пр Пш Пр Пш
Коментарі:
Оригінал класний!!!
Ну, щодо оригіналу ти, Андрій, погарячкував, але пісня класна, шкода нема тексту. Може хтось не полінується переписати?
Дякую, а міді є?
є в Кубейсі збережено, тільки VST підставити...
А в міді ще не пробував зберігати
Текст:
Знала б ти як мені жаль, знала б як в грудях болить
Бачила б туги моєї лице, і не потрібно б було говорить
Не важливо що я сказав, важливо що сказала вона
Я все почув і все зрозумів, та вона і в принципі не дурна
Приспів 2р
Знову один стою, знову палю мамо знову
А вітер душу мою, гойдає як гілку соснову
Блін, який печальний момент, ну як тут не налити в стакан
Ніби вже знайшли п`ятий елемент, розділивши його пополам
І не важливо що я сказав, важливо що сказала вона
Я все почув і все зрозумів, та вона і в принципі не дурна
Пр Пш Пр Пш
"ViVa" : ДЯКУЮ!!!
Можна Cubase файл скинути. Мені сподобалось.
Молодець!!!
Дякую!
ViVa, ріспект!
Олег Панчишин, я перемістив ваше посилання на відео в відповідне поле.
Цеж жарт і ЖАХ!!! Кому Ви збираєтесь це співати?? Тут ще колись бачив "Білі троянди" - рекомендую.
Дякую Юрій!!!
Коли VST підставите будь-ласка закиньте на сайт.Буду дуже вдячний
Хто має почуття гумору, той оцінить. Мені сподобалось. Дякую.
TolikT: Дякую за добре слово!:)
olexandr diachenko, romastudio, як правильно намисав TolikT, хто має почуття гумору, той оцінить. Що ж ви як малі діти, це ж стьоб, причому такий добродушний, непафосний, це вам не рімейки Кіркорова.
Я не є великим знавцем творчості гурту ТІК, але крім Апрєля серйозних пісень у них не пам'ятаю. Як то, закінчується потенціал? Починалося все чим? "Білими трояндами". Минулого року переспівали Овсієнко "Чоловіче щастя", так собі хлопаки "гонят".
Не варто так їх критикувати за "художність" їхніх робіт, вони ж не претендують на сторінку в підручнику з історії. ;)
Нормальна хітяра для банкетів.Розігрітим людям потрібні саме такі речі.Ось наприклад від Сердючкіної Дольче Габбани мене вже нудить але я мушу її виконувати бо той БРЕД замовляють кожного разу!!А на рахунок саме цієї пісні та гурту ТІК то подивіться весь той концерт що був на ІНТЕРІ і ви зрозумієте його формат!
Ruslan-72 virilis: ПІДТРИМУЮ!!!
Скільки людей - стільки смаків.
на мою скромну думку - це оригінально,пісня яку всі давно знають зазвучала по новому!
Олегу вдячний за зроблену працю! Молодець!
Дякую Олег! Дивився я цей концерт на інтері. І дійсно, всі жіночі пісні звучали по новому, і навіть краще ніж оригінали. А ця взагалі бомбезна. Публіка таке любить, і я впевнений що її будуть замовляти не один раз. Ще раз дякую Олегові.
Дякую!, Володимире, я також бачив концерт...думав буде фонка через кілька днів оригіналу, але.... тому вирішив трохи побавитися в кубейсі, от і так "виліпив":)- це на HALionOne..., не маю хороших VST було би краще....
Не зрозуміло,за що тут всі дякують???
Микола Мартинюк:
зроби краще
На мій погляд групу "Тік" дальше сільського весілля випускати не можна. Яка країна - така і група!
sensey13:
1.(...дальше сільського весілля...)-Ви по яких весіллях граєте???
2.Чому Вас не запрошують на заходи, концерти на які іх запрошують???
3.(Яка країна - така і група!)цікаво яка у ВАС група!?
Люди добрі, несваріться! Хто хоче включити ту фонограму той скачає і включить! Хто не хоче не качайте... Та усього ))) Людина "залила" - і добре зробила! Є вибір! Хочете качайте - не хочете ні!
ДЯКУЮ!!!МЕНІ ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЬ!!!
Бомбезний ТІК! Повна альтернатива Андрію Сердюку,який, вже й на маскалях вийшов з моди.А пан sensey13 ніби і в шароварах,а я його не розумію?Дописувати далі не буду.Вже писав вище.Може поперти...
п. Олеже дякую за класну річ,а кому не подобає
ться хай не качає. Ви молодець!!!
Дякую!, Андрій
олег ти молодець а зроби мінус на пісню оля
будь ласка просить дівчина
ОЛЕЖЕ МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!!НЕ ЗВЕРТАЙ УВАГИ НА ПИСАК ІДЕШ ПРАВИЛЬНИМ ШЛЯХОМ!!!!!!!!!!!!!
Олег,дякую,кльово!!!
Не погано але фанерка трохи сухенька. Допрацюй iбуде супер
респект Олежку









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !