Тік
Знову один стою
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Знала б ти як мені жаль, знала б як в грудях болить
Бачила б туги моєї лице, і не потрібно б було говорить
Не важливо що я сказав, важливо що сказала вона
Я все почув і все зрозумів, та вона і в принципі не дурна
Приспів 2р
Знову один стою, знову палю мамо знову
А вітер душу мою, гойдає як гілку соснову
Блін, який печальний момент, ну як тут не налити в стакан
Ніби вже знайшли п`ятий елемент, розділивши його пополам
І не важливо що я сказав, важливо що сказала вона
Я все почув і все зрозумів, та вона і в принципі не дурна
Пр Пш Пр Пш
Коментарі:
Максік,дякую.Класний мінус!!!
Вам дякую за щирі слова! Користуйтесь...
Швидко бо випуск!
Улюбленій вчительці (Знову стою один)
Знала б ти як мені жаль, знала б як в грудях болить
Бачила б туги моєї лице, і не потрібно було б говорить
Не важливо що я вивчав, важливо що навчала вона
Хоч я не все почув і зрозумів, та не її тут вина
Приспів 2р
Знову один стою, знову палю мамо знову
А вітер душу мою, гойдає як гілку соснову
Блін, який печальний момент, ну як тут не налити в стакан
Директор уже п`ятий раз, тост виголошує випускникам
І не важливо що я співав, важливо що співала вона
Я все почув і все зрозумів, так-закінчилась стежина шкільна
Пр Пш Пр Пш
Менше слів. Запиши свою, вистав. Потім давай свої образливі коментарі!
На мою думку, це найкращий мінус цієї пісні зі всіх, що є на цьому сайті.
А щодо antk2000, то він не то що фонограму, а навіть грамотно коментар не може написати :)
найближче схоже на оригінал!!! правда звуки слабенькі - треба писати на більш професійній техніці!
На рахунок техніки згідний цілком, але на жаль ще не дожився до кращої. Допоможіть хорошими звуками і постараюсь Вас порадувати!
Скажімо так: мінус так собі!! Але на даний момент це найкращий варіант на сайті!! Значить найбільше постарався! Молодець!!
шикарно.спасибі









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!