Фаліон Наталія
А в селі
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
1.В селі сьогодні розвеселі всі жінки –
З Москви вернулися з роботи мужики.
Сьогодні на ухах стоїть усе село:
Такого руху тут давно вже не було.
ПРИСПІВ:
А в селі – корови там пасуться,
А в селі – там курочки несуться,
А в селі – кабанчик в кожній хаті,
А в селі – усі дівки литкаті.
А в селі – росте все на городі,
А в селі – кіно індійське в моді,
А в селі – всі самогон смакують,
А в селі – всі гопака танцюють.
2.
В буфеті баби розібрали всі харчі,
Сьогодні свято буде цілий день вночі.
Петро Галині синяка уже поклав -
Про неї й кума хтось Петрові вже доклав.
Плюсовий запис
Коментарі:
Спасибі велике давно чекали цей мінус з Наступаючим Вас
Дякую !З Новим роком Вас та Різдвом Христовим !
Файна пісенька.Дякую!
Дякую!
Наталя Фаліон виконує пісню Машина звір можливо у когось є мінус? Буду дуже вдячний якщо хтось виставить цей мінус спасибі
А В СЕЛІ
В селі сьогодні розвеселі всі жінки –
З Москви вернулися з роботи мужики
Сьогодні на ухах стоїть усе село:
Такого руху тут давно вже не було.
ПРИСПІВ:
А в селі – корови там пасуться,
А в селі – там курочки несуться,
А в селі – кабанчик в кожній хаті,
А в селі – усі дівки лихаті.
А в селі – росте все на городі,
А в селі – кіно індійське в моді,
А в селі – всі самогон смакують,
А в селі – всі гопака танцюють.
Уредні баби розібрали всі харчі
Сьогодні свято буде цілий день вночі,
Петро Галині синяка уже поклав -
Про неї в ухо хтось Петрові вже доклав
ПРАВИЛЬНИЙ ТЕКСТ.
ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ ВИДІЛЕНІ ПОМИЛКИ:
1.
В селі сьогодні розвеселі всі жінки –
З Москви вернулися з роботи мужики.
Сьогодні на ухах стоїть усе село:
Такого руху тут давно вже не було.
ПРИСПІВ:
А в селі – корови там пасуться,
А в селі – там курочки несуться,
А в селі – кабанчик в кожній хаті,
А в селі – усі дівки ЛИТКАТІ.
А в селі – росте все на городі,
А в селі – кіно індійське в моді,
А в селі – всі самогон смакують,
А в селі – всі гопака танцюють.
2.
В БУФЕТІ баби розібрали всі харчі,
Сьогодні свято буде цілий день вночі.
Петро Галині синяка уже поклав -
ПРО НЕЇ Й КУМА хтось Петрові вже доклав.
Дуже дякую!
А можна мінус пісні, а в селі в нас свій феншуй, будь ласочка буду дуже вдячна.









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!