Федишин Ірина
Чорні очка
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
-3.19.Чорні очка як терен. Чорні очка як терен.
Чорні очка як терен, як терен. Коли ж ми ся поберем?
Чорні очка як терен, як терен. Коли ж ми ся поберем?
Куди ж ти мя, поведеш? Куди ж ти мя поведеш?
Куди ж ти мя, поведеш, поведеш? Коли хати, не маєш.
Куди ж ти мя, поведеш, поведеш? Коли хати, не маєш.
/\/\/\/\/\
-2.19.Поведу тя, в чужую. Поведу тя в чужую.
Поведу тя в чужую, в чужую. Поки свою збудую.
Поведу тя в чужую, в чужую. Поки свою збудую.
Збудуй хату з лободи. Збудуй хату з лободи.
Збудуй хату з лободи, з лободи. А в чужую не веди.
Збудуй хату з лободи, з лободи. А в чужую не веди.
/\/\/\/\
-1.04.Чужа хата не своя. Чужа хата не своя.
Чужа хата не своя, не своя, там свекруха лихая.
Чужа хата не своя, не своя, там свекруха лихая.
Хоч не лає, та бурчить. Хоч не лає, та бурчить.
Хоч не лає, та бурчить, та бурчить. А все ж вона не мовчить.
Хоч не лає, та бурчить, та бурчить. А все ж вона не мовчить.
Плюсовий запис
Коментарі:
ой на горі дві дупки
Дмитро це дуже класно є все,ДЯКУЮ ПРОСТО БОМБА
Вася переведи
Василь написав правду. Цікаво слухати під музику "Два дубки" текст "Чорні очка"
І вправду "Два дубки"-а кажись професіонали.
А до-чого тут-Дмитро???Всі притензії до Ірини Федишин на рахунок *Ой на горі два дубки*.Діма вам написав мінус щоб ви співали,і ви ще йому притензії ставите....я вас нерозумію...
Діма Грубрін рідко балує нас своїми роботами.Забирайте і не бурчіть.
Брате !!!!!!! Молодчина!!!! Гарна робота!!!!
Нормально супер можна співати і два дубки і чорні очка!!!
Мінусовка класна, гарно звучить, до шановного майстра Дмитра ніяких претензій. Просто звикли співати "Чорні очка" під другу мелодію
БРАТЕ!!!!!!!!!! Гарно!!!!Смачно!!!!Цікаво!!!!Професійно!!!!! Драйвово!!!! МОЛОДЕЦЬ!!!!!!
ДІМА ти як і завжди на висоті, МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!
дякую, Дмитро! Так тримати!
Дякую!
Дмитро молодець .Круто. А питання виникає до І.Федишин. - Чи не можна було заспівати "2 дубки", а "Чорні очка" там де треба, а Дмитро зробив би їй фонограму?
молодчинка!!!! файно є!!!!
Зручно - хочеш "Чорні очка", хочеш "Два дубки", залежно від ситуації,. А мінусовка класна. Дякую!!!
Дякую!
dorzh: гарно сказано)))))
Хлопці як на мене то співайте що кому до вподоби хоч дубки хоч очка.
Дякую, класно
буде "Ой на горі два дубки" тепер
Дякую,гарно.
СУПЕР!!! Те, що потрібно для гостей!!!!!!!!! МОЛОДЦІ!!!!!
Що тепер тільки не співають щоб привернути на себе увагу!
дякую)
ой на горі два дубки .........
Великі спасибі !
Це ж скільки треба випити, щоб таке замутити?
Погоджуюсь з Юрій Шевченко:що Дмитро рідко нас балують своїми шедеврами але як вже хтось має мінус Грубрина то то є кльово...Дякуємо ДМИТРУ ГРУБРИНУ!!!
Правду кажете хлопаки.Мінуса Діми Грубрина на висоті.
Що кліво то кліво!!!!!!!!!
Дійсно,так творчо і смачно може витворити тільки Д.ГРУБРИН.Спасибі,ДРУЖЕ!
А з тим низом шо робити, так закручує.
Дякую!
Дякую пане Дмитро.Супер
Хоч дубки хоч очка- 555 - Зоряна - на пульті е круцька низу - дайте трошки менше якщо не помагае доставте 18-ки через крос і буде вам бомба.
ДЯКУЮ! Дуже гарно.
Дякую!
Дякую!









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!