Хор Українських Виконавців
Марш Нової Армії
|
|
Опис:
Робив на прохання користувача Іван.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Хор
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Коментарі:
Щоб ви знали це гімн українських націоналістів.
Суперово!!!
Марш Нової Армії (Зродились ми великої години)
слова олеся Бабія, автор музики - невідомий
<1>
Зродились ми великої години
З пожеж війни і полум’я вогнів.
Плекав нас біль за долю України,
Зростив в нас гнів і лють на ворогів.
Плекав нас біль за долю України,
Зростив в нас гнів і лють на ворогів.
<2>
Ми йдемо в бій переможним ходом,
Тверді, міцні, незламні, мов граніт,
Бо плач не дав нікому ще свободи,
Хто борець – той здобуває світ.
Бо плач не дав нікому ще свободи,
Хто борець – той здобуває світ.
Україно!
Свята Мати Героїв,
Зійди до серця мого!
За Твою славу,
За Твої Святі Ідеї!
Нехай душа моя у тобі відродиться,
Славою твоєю опроміниться!
Страху нехай не знає,
Не знає, що таке вагання!
<2>
Скріпи мій дух, загартуй волю,
Щоб сміло йшов я в бій!
Щоб віра моя була гранітною,
Щоб зросла завзяття, міць!
Свята, Могутня, Соборна!
Слава Україні!
Героям слава!
Слава нації!
Смерть ворогам!
Україна - понад усе!
Україна - понад усе!
<3>
Велику суть – для усіх єдину,
Наш гордий клич народові несе!
Вітчизні будь ти вірний без упину,
Нам Україна вище понад все!
Вітчизні будь ти вірний без упину,
Нам Україна вище понад все!
<4>
Веде нас в бій Героїв наших слава,
Для нас закон – найвищий то наказ!
Соборна українська є держава –
Одна на вік, від Сяну по Кавказ!
Соборна українська є держава,
Одна на вік, від Сяну по Кавказ!
ВЕЛИКА ПОДЯКА ПАНУ ВЯЧЕСЛАВУ !!! ВИ ПЕРИЙ ВІДГУКНУЛИСЯ І ПЕРШИМ ЗРОБИЛИ ЦЮ РОБОТУ. НЕХАЙ БОГ ДОДАЄ ВАМ СИЛИ НАТХНЕННЯ І ВІРИ В НАШУ ПЕРЕМОГУ !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Пана В'ячеслава обов'язково буде нагороджено відзнакою порталу! Вже коли все запрацює як я хочу, і ми разом з Вами.
Щиро дякую.СУПЕРРРР!
Шана і доземний Вам уклін, Вячеславе! Якщо є така можливість, завантажте у міді форматі.
а де варторн контрапункт
Дякую Вам за роботу!
Пане Тарасе... А що таке варторн, який відсутній у даній роботі, як контрапункт? Я такого інструменту... не знаю... Мені соромно... Пан, Вячеслав, здоров’я Вам і всього найкращого!!!
То мало бути напевне Баритон (тенор) контрапункт)
Як вчачсно !Дякую!!!!!!
Та ні. Я думаю, що варторн - це мала б бути валторна, але чоловік, скоріш за все, не знає, як правильно називається цей інструмент. Тепер знатиме. Я думаю, що пану Вячеславу і без валторн варто дякувати, що, в принципі, ми всі і робимо.
ПАНОВЕ, СКАЧАНО БІЛЬШЕ 40 РАЗІВ, А ТІЛЬКИ ТРОЄ ОЦІНИЛИ... НЕ ЗАБУВАЙМО ДЯКУВАТИ І СТАВИТИ ОЦІНКУ ВЯЧЕСЛАВУ ЗА РОБОТУ!!!
... І ЗАБУДЬТЕ ЗА ТУ "ВАРТОРНУ"... ЖИВИХ ВАЛТОРНІСТІВ ЗАПРОСИМО І ДОГРАЮТЬ, ЯКЩО ЦЕ ПОТРІБНО...
Браво!!! Щиро дякую!!!
Дуже дякую, будемо співати роєм у військово-патріотичний грі "Сокіл-Джура"
ЩИРО ДЯКУЮ!!!
Щиро дякую. Дуже файно









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!