Цибульська Ольга
ЧЕКАЮ ,ЦЬОМ
|
|
Опис:
Нарізав із усього ,що нахватав . На перші часи до приходу оригінлу можливо комусь знадобиться.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- українська естрада
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Цьомаю, цьомаю
Цьомаю, цьомаю
Ти так давно завис у моїм серці
Ти так давно заліг на глибині
Тобі скажу: Нікого більш не треба
І тільки ти потрібен там мені
--
Ти так давно всі двері зачинила
Що думав я промокну під дощем
А ти така солодка, моя мила
У мене в серці знов приємний щем
ПРИСПІВ
Я хочу тобі сказати
Без тебе не можу спати
Без тебе не можу їсти
І літати літаком
--
Як ти десь далеко, пташко
То так мені жити важко
Поклич тільки - я приїду
Пиши - я чекаю цьом
Пиши - я чекаю
-Цьомаю, цьомаю --4
----------------
Напевно, ти вином поїла ночі
Мастила мед на руки і вуста
Прислала мейл, що все забути хочеш
Тікала геть крізь роки і міста
--Напевно, ти шукав мене на карті
І знов неспокій поштою прийшов
Ці два рядки життя цілого варті
Бо ти нікого краще не знайшов
-----приспів-----
Як сонце зійде, все пропаде
Хочу тебе, люблю тебе
Як сонце зійде, все пропаде Ти де?
Як сонце зійде, все пропаде
Хочу тебе, люблю тебе
-Цьомаю, цьомаю --8
Плюсовий запис
Коментарі:
А знаєш - пристойно так! І в "апараті" звучить - не придерешся. Дякую!!!
Дякую! Старався.
Дякую!!!
Дякую!
Дякую!
ДЯКУЮ!клас!
А можна з бек.вокал пр-в: чол.текст.
Цьо-ма!-ю, цьо-ма!-ю...
Цьо-ма!-ю, цьо-ма!-ю...
0.11.Ти так давно- зависла в моїм се-рці-
Ти так давно- злягла в глиби-ні-
Тобі скажу-: Нікого більш не тре-ба-
І тільки ти- потрібна там ме-ні-
-Ти так давно- всі двері зачини-ла-
Що думав я-а промокну під доще-ммм
А ти_така-а солодка моя ми-ла-
У мене в се-ерці знов приємний ще-ммм
Пр-в:
0.51.Я хочу тобі сказа!а-ти
Без тебе не можу спа!а-ти
Без тебе не можу ї!-сти-
-І- літати_лі-таком!
Як ти десь далеко пта!а-шко
То так мені жити ва!а-жко
Поклич тільки_я приї!--ду
Пиши я чекаю цьом
Пиши я чекаю.(1раз і.)
-Цьома!-ю, цьома!-ю-у -2р...
-Цьома!-ю, цьома!-ю-у -2р...
1.31.Напевно ти- вином поїла но-чі-
Мастила ме-ед на руки і вуста-
Прислала ме-йл що все забути хо-че--ш
Тікала ге-ть крізь роки і міста-
--Хочеш щоб я-а шукав тебе на ка-рті-
І знов неспо-окій поштою прийшо-в
Ці два рядки-и життя цілого варті-
Бо я ніко-ого краще не знайшо-в
Пр-в:
2.10.Я хочу тобі сказа!а-ти
Без тебе не можу спа!а-ти
Без тебе не можу ї!-сти-
-І- літати_лі-таком!
Як ти десь далеко пта!а-шко
То так мені жити ва!а-жко
Поклич тільки_я приї!--ду
Пиши я чекаю цьом
Пиши я чекаю.(пауз.нев.)
-Цьома!-ю, цьома!-ю-у -2р....
-Цьома!-ю, цьома!-ю-у -2р..
2.51.Як_сонце зі-йде, все пропаде
Хочу тебе-, люблю тебе-
Як_сонце зі-йде, все пропаде. -Ти де?
Як_сонце зі-йде, все пропаде
Хочу тебе-, люблю тебе
Може щось і було, а я скажу сам
знає тільки "цьоця", знаю я "Іван"(ім'я)
-Цьо-ма!-ю, цьо-ма!-ю-у -2р.
-Цьо-ма!-ю, цьо-ма!-ю-у -2р.
Дякую.
Дякую!!!
Дякую!!!
ДЯКУЮ!!!
Дякую за працю!Цьомаю!
Дуже дякую!!!
Дякую, виручив, на 1 вересня , діткмзпсрівають
Дякую!
Дякую!
Дякую!!!Публіка сприймає здорово!
Дякую !









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!