Циганюк Віка
Колобок ( Дитяча )
|
|
Опис:
Пісня дуже гарна, весела. Муз та сл. Марії Притулюк. Фонограму я написала сама на Roland XP-50.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Текст пісні:
По лісових доріжках на коротеньких ніжках
Котилась паляничка, маленька, невеличка.
Паляничка невеличка, рум`янесенький бочок
Ну хто це, хто це діти,
Ну, звичайно, колобок!
Колобочок, колобок, ти від баби втік!
Колобочок, колобок, ти від діда втік!
Ти від зайця втік, ти від вовка втік,
Від ведмедя втік!
І від тебе, лисичка, утечу!
Ха, ха, ха, чути, чути, чути, чути сміх,
чути, чути, чути, чути сміх,
Ця казочка длоя всіх!
2. А я мала лисичка, веселая сестричка
По лісу все гуляю і пісеньку співаю!
Плюсовий запис
Звантажити аудіо (+)
Коментарі:
Кому треба плюс пришлю на емейл.
555
Файна робота...+++
Будь ласка, плюс sasha.com.65@mail.ru
Будьте ласкаві на dyryk@i.ua Дякую!!! Успіхів.
Будь ласка,вишліть плюс на petr5923@gmail.com
БУДЬТЕ ЛАСКАВІ НАДІШЛІТЬ ПЮС НА INDEX-VITY@mail.ru
Дякую
Будьте добрі плюс.tan4akid@ukr.net
Дуже дякую!
Вишліть, будь-ласка, плюс на kotik-valya@rambler.ru
Вишліть будь ласка плюс petr5923@gmail.com
Вишліть будь ласка плюс zvukiman@rambler.ru
Будь ласка вишліть плюс dgelin21@gmail.com
Вишліть і мені (+)
Моя адреса Vikyn7@ukr.net
Будь ласка скиньте плюс alona_shipp@mail.ru
і мені будь ласка скиньте плюс ksyha73.73@mail.ru
Будь ласка вишліть плюс
velymche.dyn@i.ua
мені будь ласка скиньте плюс nice.solya@mail.ru
мені будь ласка...marijaklim1@mail.ru
Будь ласка вишліть мені + tonia0510@mail.ru
Будь ласка, і мені мінус!!!! Буду дуже вдячна!! Lana-sh5@mail.ru
Надішліть будь ласка плюс на arobig24@i.ua дякую.
Будь ласка,вишліть плюс на zhereb.sergei@yandex.ru Дякую!!!
Будь ласка,вишліть плюс на zhovtjakuljana@rambler.ru
вишліть плюс marina12r@yandex.ua
Будь-ласка, вишліть плюс andrej-vlasenko-00@mail.ru
rusl220998@yandex.ru вишліть будь ласка!
вишліть будь ласка плюс на uchitel67@mail.ru
olenkabodja!!!ви не можете завантажити +,щоб люди змогли не стояти в очереді,як на базарі.
olenkabodja!!!ви не можете завантажити +?????(ПОЛЮДСЬКИ),щоб люди змогли не стояти в очереді,як на базарі.
вишліть будь ласка плюс на oksana.tsimbalyuck@yandex.ru
Доброго дня!
Оце б і мені "Колобочка".
Дякую.
Anzhelika2008@bigmir.net
chulachka@gmail.com дайте, будь ласка, плюсик )))
Будь ласка, вишліть плюс demchenkovanadya@ukr.net. Дякую!
я включаю а вона не грає чомусь
будь ласка, пришліть плюсик demchenkovanadya@ukr.net
Мінус не працює
мінус неможливо скачати. Надішліть будь ласка на пошту demchenkovanadya@ukr.net Дякую!
Все скачується, але добре, пришлю.
Можна і мені плюс пісні "Колобок". matiko_m_f@ukr.net
Вишліть, будь ласка, плюс пісні "Колобок" на пошьу v.voznuk2017@ukr.net
Можна плюс, на yabramiv@gmail.com
Вітання, якщо можна, скиньте + на zaklitskanatalia@gmail.com
Доброго дня! Скиньте будь ласка мінус, цей мінус не можливо підключити до колонок, там є якийсь секрет? mariya32380@gmail.com
Колись давно з синтезатора на комп мені скидав друг, з компа нормально грає, але буває з деяких телефонів немає звуку. Мені пояснили, що там якась протифаза. Я не вмію це переробити.
Доброго вечора! Пришліть будь ласка і мені пісеньку про колобка! makarolka123@gmail.com









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !