Чернявський Юра
Українське вісілє
|
|
Опис:
Співайте на здоров*ячко))))) За плюсом звертайтесь до мене!!!! Тої фанєри ніхто не дасть я питав тих хто має щоб скинули і ніхто не скидав....Випадково я її здибав в неті!!! Користуйтесь на здоров*я...2 останніх стовпчики придумав сам!!!
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
1.Вверх в низ просто йде весілля мостом
Їдуть гості з колачами
Вверх в низ просто йде весілля мостом
Дружби й дружки з деревцями
Дзень бом дзвони б*ють на всі сторони
Йдуть до церкви молодята
Дзень бом дзвони б*ють на всі сторони
А за ними куми й свати
ПРИСПІВ\\\\\
Гей гой цимбал б*є Українське вісілє
А я гостей зустрічаю
Гей гой бубон б*є Українське вісілє
А я гостей проводжаю
2.Будьмо гей забава йде голубка з права
Щоб до ранку балювати
Будьмо гей забава йде голубка з права
Треба вміти танцювати
Раз два гірко меду повна мірка
Просять наші молоденькі
Раз два гірко меду повна мірка
Просять батьку просять ненька
ПРИСПІВ\\\\\
3.Польку вальса ви музикі грайте
Ви музики вигравайте
Польку вальса ви музики грайте
Наших гостей забавляйте
Хлопці грають грають вигравають
Молодята наливають
Хлопці грають грають вигравають
Гості весело гуляють
ПРИСПІВ\\\\\
1 ст\\\\\
СODA\\\\
Плюсовий запис
Коментарі:
прикольниа фанерка, якщо можна + на мило panata76@mail.ru
Павло скинув
прикольно якщо можна і мені плюс на romandytka@mail.ru
Роман скинув
Буду дуже вдячний за плюс sergey.kosteckiy.90@mail.ru
Сергійко лови
Дякую!!!!
якщо можна і мені плюс на palamar.74@mail.ru
Якщо в пошуковику забити Ваня Лабач.Українське весілля, то будете мати плюс. Дякую за мінус.
ЦЯ ПІСНЯ З РЕПЕРТУАРУ ДУЕТУ ПИСАНКА З ЧЕРНІВЦІВ, ТІЛЬКИ В НИХ КОНЦЕРТНИЙ ВАРІАНТ І ВИДОЗМІНЕНА МЕЛОДІЯ... А В ДАНОМУ ВИПАДКУ - ЦЕ ШИКАРНИЙ ВЕСЬНИЙ ХІТ !!!
Дякую!
О!!! Народний хіт!Шикарно!Дякуююююю!
Скиньте і мені плюс будь-ласка на gavruczyk@mail.ua
Дякую!!!
Скиньте і мені плюс будь-ласка на Vovashtika1966@i.ua
Велике СПАСИБІ !!!Скиньте будь ласка плюс
Велике СПАСИБІ !!!Скиньте будь ласка плюс на vasia_hvorost@mail.ru
І мені плюс на prut69@ukr.net Наперед дякую...
СКИНЬТЕ ПЛЮС БУДЬ-ЛАСКА НА Ct_Mischa@ukr.net
Юрік версія цієї пісні моя.В мене був текст цієї пісні я найшов фанерку і придумав мелодію,получилась непогана танцювальна річ для халтури. В мене також є плюс можу закинути ,перша версія з якої пішли всі.
СКИНЬТЕ ПЛЮС БУДЬ-ЛАСКА ogorodnikviktor51@gmail.com
виконує ваня лабач
силка на плюс http://muz4me.club/show_song_K6rBhkIfGwjzl!%3A%3AjOK1p3A!%3A%3A0kFqO8fJLWB9+2YgKqV+Y=.html
заходьте по другі силці
Дякую
Ваня лабач получив пісню від мене.Я дав пісню разом з фонограмою навіть з своїм беком своїм друзям у городенку,а вони дали йому навіть без мого відома.
БРАВО ВЕСІЛЬНИЙ ВАРІАНТ ДЯКУЮ!!!!МЕНІ ПЛЮС НЕТРЕБА Я РОЗІБРАВСЯ
Достеменно минусовка Igor Cicilius а слова придумані дійсно на Снятинщині Василем Франчуком який колись дав мені фанерку зі словами у Городенку. Дякую Васьок! А Ваня Лабач просто скомуніздив її у мене і рісуеться на весь інтернет... Просто немае що сказати Гімнюк.
20л.Я БОМБЛЮ ВЕСІЛЛЯ ПОБАЧУ ЯК П.ЯНЕНЬКІ ГОСТІ СПРИЙМУТЬ ЦЮ ПІСНЮ
СКАЧАТИ ПЛЮС ТУТ http://viid.me/q0MmnQ
Дякую!
Дякую!
Потрібен мінус ой коли ж ми поберемось
http://vkmonline.com/minusovki/artist/620?page=2 Мінусовка виконавця Igor Cicilius
Шанований Nikifiryk гімнюком будеш називати своїх рідних!Ок!Не знаю,як тебе виховували,но людині яка має 45 років не гарно називати інших... а василеві 44 я скажу що дорогий Nikiforuk дав мені фанєру коли я вже кинув плюс в нет...якщо порушені авторські права можу видалити...
Дуже дякую.
Мені будь - ласка плюсик. -vov4uk-@ukr.net Дякую.
Скиньте плюс на
zubreychuk@bk.RU
Буду вдячний
скиньте плюс будь ласка
m.v.v.1996@ukr.net
Скиньте плюс zenyk1966@mail.ru
Дякую.Якщо не втомивсь, то скинь і мені плюс.
Дякую.v_mak@mail.ru
Дякую
як можна плюсик vovagrubyj@gmil.com дякую
молодчинка!!!!!! справжнє українське весільне!!!!!!
... А ХТО МАЄ БЕЗ ТИХ КРИКІВ, НАВІТЬ НЕ РОЗУМІЮ ПРО ЩО ВОНИ ТАМ ВИКРИКУЮТЬ...
Іван ніхто!!!!
Класна фанерка. Справжнє українське весільне. Юра скиньте плюс на
vasja_bes@i.ua
Буду вдячний
Крім інших беків ще молдавських доплюсовує...Класно. Звіздець
Де ти там vasja знайшов капку українського музичного бажання....Там або молдавани....Або хорвати
Скиньте будь ласка плюс на Vasiliy2170@gmail.com
наперед вдячний.
Як можна плюсик
vovagrubyj@gmail.com
++++https://z1.fm/song/10509364
losymusik@gmail.com будь ласка +скиньте









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !