Шкільні
Школо, рідна школо!
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- шкільна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Хор
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Аматорська , Дитяча
Текст пісні:
Школо, рідна школо!
Муз. Сергія Стеценка
Сл. Ірини Ільченко
І
Є у нашім ріднім краю
Серцю милий закуток,
Там знання промінням сяють,
Там учитель і урок,
Там зроста дитяча мрія,
Як чарівний пелюсток –
Там майбутнє України
Робить перший крок.
Приспів:
Школо, рідна школо, сто доріг.
Школо, рідна школо, твій поріг!
Школо, рідна школо, світ бажань моїх.
Школо, рідна школо, ти наш оберіг!
ІІ
Знають школу всі довкола
І дорослі і малі,
Бо красуня наша школа,
Кращі в ній учителі.
Все на світі вони знають
І несуть серця до нас,
Їх тут люблять й поважає
кожен в школі клас.
Приспів:
Школо, рідна школо, сто доріг.
Школо, рідна школо, твій поріг!
Школо, рідна школо, світ бажань моїх.
Школо, рідна школо, ти наш оберіг!
програш
Приспів:
Школо, рідна школо, сто доріг.
Школо, рідна школо, твій поріг!
Школо, рідна школо, світ бажань моїх.
Школо, рідна школо, ти наш оберіг!
Коментарі:
Гарна пісня про школу. Вишліть. будь ласка, плюс на ел.адресу inna.nepsha@yandex.ua.
Якщо можна скиньте, будь ласка, і мені плюсик - Lana-sh5@mail.ru
Дякуємо. Вишліть. будь ласка, плюс на ел.адресу velichenko92@mail.ru
Гарна пісня. буду вдячна за плюс lidiyabalko1@mail.ru
це як раз те,що я шукала!!!))) Дуже требя ця пiсня)) вишлiть плюсик,будь ласка, ksenka_ksenka@rambler.ru
Дякую!!!
Скиньте плюс maroshchuk@gmail.com
вишліть будь ласка + на ел. адресу lesia.net@bigmir.net
Скиньте плюс macha1308@gmail.com
Дуже гарна пісня. Скиньте, будь ласка, плюс на skidan-@mail.ru Дякую
скиньте плюсик на kymamns@mail.ru
скиньте плюс на Gordiychuchka@ukr.net
Скиньте плюс на shvayka.natasha@mail.ru
скиньте, прошу плюсик на адресу demchenkova1@mail.ru
Дуже гарна пісня дякую, поділіться плюсом на helenvo@ukr.net
можна плюсик) вдячна) lidiabalanyik@gmail.com
плюс, будь ласка yesseniya@inbox.ru
скиньте, будь ласка, плюс на
valovaKS@ukr.net
Скиньте і мені плюс. Будь ласка. voytas.nataliia@yandex.ru
про перекинути плюсовий варіант.Дякую .Lirabest@ukr.net
А де можна взяти плюс?
perepelu4ka@mail.ru Вишліть будь-ласка плюс пісні
скиньте, будь ласка, плюс на andrushak.liliya@yandex.ua
Скиньте і мені плюс. Будь ласка.nataliya-karpenko@list.ru
скиньте плюс, будь ласка. Дякую. jylimyz31@gmail.com
Дуже гарна пісня про школу. Вишліть. будь ласка, плюс на ел.адресу zhornschkola@ukr.net
Чудова пісня. Якщо можна то вишліть. будь ласка, плюс на ел.адресу viktoria.yakubik@gmail.com
Доброго дня! Чудова пісня. Скиньте, будь ласка, плюс на ел. адресу Demchyk.alla@i.ua
Добрий вечір!Скиньте, будь ласка, плюсовку plum_ne@mail.ru
скиньте плюс будь ласка budzin.scool13@gmail.com
Доброго дня. Скиньте мені будь ласка плюс на почту Pasechnukbogdana@mail.ru Дякую
Будь ласка, скиньте плюс на ел. адресу chehovich72@gmail.com
Доброго дня. Дуже гарна пісня.
надішліть, будь-ласка, якщо це можливо, плюсовий запис за адресою bunda81@mail.ru
Доброго дня,будь ласка мкиньте плюс????
rysja30@gmail.com
можна плюс на SpikulaS@i.ua
Чудова пісня!Поділіться,будь ласка,плюсом super.irinka0709@ukr.net
Дуже гарна пісня. Скиньте, будь ласк, плюс olya23k@ukr.net
Дуже гарна пісня. Скиньте, будь ласка, плюс salaga691@gmail.com Дякую









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !