Яворочки
Іра, Ірина, Іруся
|
|
Опис:
Обробив з міді запису
добавив гітару
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Дощ на дворі та це не перешкода
Полонила мене твоя чарівна врода
Полонила мене мій спокій ти забрала
Ой дівчино дівчино кохана
------------------------------------
Хто ж ти така з якої казки мила
Що у серці моїм кохання розбудила
Звідки взялася ти я відповідь шукаю
І кохаю тебе, я кохаю
ПРИСПІВ:
Іра Ірина Іруся так називав я тебе
Іра Ірина Іруся чом я кохаю тебе
Іра Ірина Іруся знову шепочу ім"я
Іра Ірина Іруся кращої в світі нема
SOLO:
Дощ на дворі та я тебе стрічаю
Я іду, я іду, іду до зелен гаю
Де чекає мене чарівна та дівчина
Що так cерце моє полонила
------------------------------------
Дощ на дворі та скоро перестане
А усмішка твоя ніколи не зів"яне
І цвітуть у саду троянди квіти білі
На весіллi на нашім весіллi
ПРИСПІВ:
Іра Ірина Іруся, так називав я тебе
Іра Ірина Іруся, чом я кохаю тебе
Іра Ірина Іруся, знову шепочу ім"я
Іра Ірина Іруся кращої в світі нема
SOLO:
ПРИСПІВ:
SOLO:
Коментарі:
Вкінці по фонограмі нехватає закінчення, чи це такий задум?
P/S: Там де в тебе звучить один аккордеон, замість інструмента-square(принаймні у мене був такий задум) має грати два (8 та 11 трек), справа в тім, що одна партія розділена по-панорамі на два одинакових інструменти, а у тебе прослуховується один, зроби нормально і буде ГУД!
Ви мене вибачте, але звучить як міді з віндовса(крім гітари), мені здається будь-який клавіш буде звучати краще, можливо немає сенсу викладати дану фонограму в мп3, краще викладіть в міді і кожен озвучить на своїх клавішах як захоче, або якщо вже озвучуєте то вже на солідних інструментах, щоб якісно звучало, бо з такими звуками любий віндовс без музиканта зіграє.Пробачте за критику, але хіба не так???
Сергій Сушанський:в кінці це таки
Сергій Сушанський: в кінці це такий задум
добре добавлю
я просто не є музикант
самоучка









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!