Яловик Олена (Мозговий Микола)
Грай музико моя.
|
|
Опис:
Кілька років тому запримітив даний варіант виконання чудової пісні, але ніде не знайшов мінуса. А тут на блудив в неті і знайшовся та ще й оригінал. Ні на сайті ні в Гуглі на перших сторінках його не було. Пощастило.
Такі пісні неповинні забуватись Користуйтесь.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Любов і музика.
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Романс.
Текст пісні:
Ти - промінь, чи душі відкритий звук,
Чи - Всесвіту негадане послання,
Чи - дивні біоструми ніжних рук,
Чи - серця самотливого благання.
Ти - образ дивний, той, що я люблю,
Люблю на грані "бути", чи "не бути".
І звуки в обриси твої ліплю,
І не знаю, чи любити, чи забути.
Приспів:
Грай, музико моя, багаття чарівне,
Розпалене в самісінькому серці.
Нестерпно як, мов втратив я тебе
Моя любов – все зрушено, все рветься.
Грай, музико моя, багаття чарівне,
Розпалене в самісінькому серці.
Молю тебе, почуй мене,
Хай пісня ця в душі твоїй озветься.
Ти - горечко моє, любов моя,
Якими поєдналися, ми узами,
Живем на світі поруч – ти і я,
Та в кожного своя на серці музика.
Приспів.
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую!
Супер!!!
Чудово. А ось текст автора:
Ти - промінь, що душі відкритий звук,
Ти - Всесвіту негадане послання,
Ти - дивні біоструми ніжних рук,
Ти - серця самотливого благання.
Ти - образ дивний, той, що я люблю,
Люблю на грані "бути", чи "не бути".
І звуки в обриси твої ліплю,
І не знаю, чи любити, чи забути.
Приспів:
Грай, музико моя, багаття чарівне,
Закладене в самісінькому серці.
Нестерпно як, мов втратив я тебе
Моя любов – все зрушено, все рветься.
Грай, музико моя, багаття чарівне,
Закладене в самісінькому серці.
Молю тебе, почуй мене,
Хай пісня ця в душі твоїй озветься.
Ти - горечко моє, любов моя,
Як ми поєдналися, ми вузли,
Живем на світі поруч – ти і я,
Та в кожного своя на серці музика.
Приспів.
Дякую!
Дякую!
Дякую!!!
Щиро дякую!!!!
Дякую!
Супер!!!Дякую!!!
ПЛЮС СПІВАЄ ГАЛИНА БЕЗРУК...
Ні Іване, це варіант Яловик Олени і плюсовка її. Може звучить схоже на Галину, але як на мене не дуже. https://www.youtube.com/watch?v=v5Qz3EWVIMU
yrrag, навіщо виставляти зовсім неправильний текст? Який це текст "від Автора?"))). Вже в перших 4-х строках у вас чотири невірних слова.Послухайте уважніше цю пісню) Успіхів!)
«Грай, музико моя.»
Програш.
1.Ти - промінь, чи душі відкритий звук,
Чи - Всесвіту негадане послання,
Чи - дивні біоструми ніжних рук,
Чи - серця самотливого благання.
Ти - образ дивний, той, що я люблю,
Люблю на грані бути, чи не бути.
І звуки в обриси твої ліплю,
Й не знаю, чи любити, чи забути.
Приспів:
Грай, музико моя, багаття чарівне,
Розкладене в самісінькому серці.
Нестерпно як, мов втратив я тебе,
Моя любов – все зрушено, все рветься.
Грай, музико моя, багаття чарівне,
Розкладене в самісінькому серці.
Молю тебе, молю, почуй мене,
Хай пісня ця в душі твоїй озветься.
Програш.
Приспів:
Грай, музико моя, багаття чарівне,
Розкладене в самісінькому серці.
Нестерпно як, мов втратив я тебе,
Моя любов – все зрушено, все рветься.
Грай, музико моя, багаття чарівне,
Розкладене в самісінькому серці.
Молю тебе, молю, почуй мене,
Хай пісня ця в душі твоїй озветься.
Програш.
2.Ти - горечко моє, любов моя,
Якими поєдналися, ми в узли,
Живем на світі поруч – ти і я,
Та в кожного своя на серці музика.
Програш.
Живем на світі поруч – ти і я,
Та в кожного своя на серці музика.
Сода.
Дуже дякую!!!
Щиро дякую!
Нажаль це мінус не Мозгового а Олени Яловик. Вона інша і по структурі і ритмовий малюнок ламаний і тональність на півтора тона вгору.









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!