Яловик Олена
Новий Рік прийшов на Україну
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Різдвяна.
Текст пісні:
Новий рік прийшов на Україну
О.Яловик
Вийшла зірка запалала.
Новий рік подарувала.
Небо ясне запалила,
Щоб раділа вся родина.
Сяє рясна ніч Різдвяна.
Наступила мить жадана.
Світ на зорі задивився, \
Божий сину народився. / 2
Приспів: (1р.)
Новий рік прийшов на Україну,
Хай дарує нам добро і силу.
Хай пісні звучать у кожній хаті,
Щоб здорові всі були багаті.
Вийшла зірка запалала.
Білий світ зачарувала.
Рідну землю освятила,
Світло в серці запалила.
Сяє ясно зігріває.
Всіх людей з Різдвом вітає.
Слався вечір світ змінився, \
Божий сину народився. / 2
Приспів: (2р)
Програш:
Приспів: (3р)
Плюсовий запис
Коментарі:
Сподіваюсь, комусь буде потрібна, адже скоро новий рік. Чистий мінус зроблений на прохання користувачів.
Спасибі Вам велике давно чекали цей мінус
гарна пісня, а де можна скачати плюс
Дякую, як завше - супер!!!
Шановна kseniya73 вишліть плюс на пошту maks_rvan@mail.ru
Наперед дякую.
Дякую,Оксано!!!
Вишліть будь-ласка плюс на пошту ROMAN-1967@ukr.net.Дякую.
Плюсик тут. Нажаль - це найвища якість яку я маю на цей час http://webfile.ru/6214563
Тут гарний плюс:http://music.portal-poisk.ru/melody/Яловик+Олена
Дякую!
Класна пісня!!! Дякую!!!
Дякую !!!!!! Усім українцям щастя і радості у наступаючому 2013 - му !!!!!!!!!!!
Шановна! Пісня просто суперова! Щиро вдячний! Натхнення Вам!
Чудово! Дякую kseniya73:
Гарно. Дякую!!!
kseniya73, спасибі!!! А можна попросити midi на почту??? (unirecords@gmail.com)
Вже завантажила на сайт. Здається ще будуть бажаючі.
Дякую !!!!
Дякую за актуальну річ і особливо за міді!
дякую!
Дякую! Супер!
Дякую за хорошу пісню.Прошу, по можливості, плюсовку надіслати на an.golumbievskij@yandex.ru.Дякую
А пісні вже рік-і борода виросла!!!
Хороший минус, но я решил сделать с другими барабанами, и скоро віставлю на сайте - АГЕНСТВО-ПРАЗДНИК.Будет лучше намного.
Дякую,Ксеню, що ділитеся!!! +12
Дякую за гарнний мінус.
гарна пісня
Велике дякую !!!!!!!!!!!!!
Вишліть, будь-ласка, плюс на адресу natasha.r@ukr.net
Имеется минус ор!Писал для себя.Кому интересно пишите мне:Derkach1994567@mail.ru
Пісня класна !!Дякую всім, хто причетний до того, щоб вона побачила світ!!!
Дякую
будь ласка закиньте мінус з бек на пісню олени яловик новий рік прийшов на украіну
може у когось є ноти цієї пісні??
чудова пісня!Щиро дякую!
ДЯКУЮ.
Відмінна якість. Всім раджу.
ДЯКУЮ!
Дякую!









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!