Яна Чорна
Бухгалтер
|
|
Опис:
Авторська пісня про (для) бухгалтера.
Слова:Яна Чорна(м.Глиняни)
Виконання:Яна Чорна,Діана Мачулянська.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Професійна
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Аматорська
Текст пісні:
Ніколи не скажеш, що немає грошей,
Здобудеш повагу ,а згодом і славу,
Бухгалтер-професія справді хороша,
Аргументів знайдеться чимало.
З часом прийдуть перспективи бажані,
Потрібен усім, і завжди, і усюди,
В одній голові абсолютно всі дані,
А, здавалось, звичайні люди.
Терпіння запас і довіри кредит,
Не закопай рахівництва талану,
Кар’єра покладена на депозит,
І життя йтиме чітко по плану
В колективі завжди фаворит,
І від збитків надійна межа,
Строгий вигляд, душі колорит,
Підприємство у ріст проводжа.
Приспів:
День за днем і рік за роком
Він здає квартальний звіт,
В нього завжди є робота,
До роботи він вже звик.
Дебет, кредит і податки,
Він з фінансами на «ТИ»,
І знов без вихідних бухгалтер,
Бо заміни не знайти.
Магії цифр віртуоз і господар,
А шелест купюр-то мелодія звична ,
Майбутнє держави, багатства володар,
І підкований теоретично.
Усе гармонійно, в стійкому балансі,
В одному лиці програміст і юрист
Вакансія жде в міністерстві фінансів
До всякого діла природжений хист.
Терпіння запас і довіри кредит,
Не закопай рахівництва талану,
Кар’єра покладена на депозит,
І життя йтиме чітко по плану
В колективі завжди фаворит,
І від збитків надійна межа,
Строгий вигляд, душі колорит,
Підприємство у ріст проводжа.
Приспів...
Програш...
Рахунки,активи,проводки,пасиви,доходи,витрати,програми,зарплата.
Приспів...
Плюсовий запис
Коментарі:
Не в потрібному форматі загрузили мінус та плюс!
Потрібно в mp3.
Щиро вдячна за зауваження)
Здається,мені вдалось виправити свою помилку:)
де можна завантажити плюс?
Можна плюс на valera-ok@ukr.net
Можу кинути на електронну пошту. Є можливість завантажити плюс в соцмережі вк(підписана як DІЯNA ОКР-11–Бухгалтер)
Плтрібно скачати плюс цієї пісні
Маю плюс, можу кинути на пошту.
Можете пожалуйста написать аккорды?
Можна мені плюс на tanya-petr@ukr.net Дякую
Дуже гарна пісня
Можна мені плюс на alinagordienko89@gmail.com Дякую
Дуже гарна пісня,якщо можна надішліть плюс на адресу kozakviktoria316@gmail.com
Доброго ранку. Можна плюс на kcentrkdst@gmail.com.
дякую.
Доброго дня!Можна плюс на barmetod123@ukr.net
Доброго дня! Якщо можна надішліть плюс на адресу tatyana.m1247@gmail.com
Надійдуть будь ласка плюс пісні mari4ka1936@gmail.com
Скиньте будь ласка плюс на tetianavasylenko45@gmail.com ???????? дуже потрібно
Привіт всім) якщо вам потрібен + цієї пісні, напишіть мені на адресу yanachorna2904@gmail.com або у Facebook - https://www.facebook.com/yana.chorna.73
Привіт) прошу скинути мені плюс пісні) на ел. адресу anjelkkaaaa@gmail.com
Як отримати плюс?
Доброго ранку. Можна плюс на kubovandrey@gmail.com
дякую.
скиньте, будь ласка, плюс на khm.mandz@gmail.com
Добрий день, буду дуже вдячна, якщо надішлете плюс пісня на пошту natalija.panasiuk@gmail.com
Добрий день, буду дуже вдячна, якщо надішлете плюс пісня на пошту natalija.panasiuk@gmail.com
Добрий день, буду дуже вдячна, якщо надішлете плюс пісня на пошту natalija.panasiuk@gmail.com
Добрий день, буду дуже вдячна, якщо надішлете плюс пісня на пошту krailogalina@gmail.com
скиньте, будь ласка, плюс цієї пісні на amicusuzr@gmail.com
Дуже потрібен плюс цього шедевру ???? sofiapalonko@gmail.com









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!