Яремчук Назарій
Білі лілеї
|
|
Опис:
На цьому сайті є ця сама фонограма в MIDI...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Вступ: Am F Dm E
Am Dm G C
Мені здавалося, як лілії зривав,
F Dm E
Що тих квіток у нас немало.
Dm G
Я їх коханій дарував,
C F
Я їх коханій дарував,
Dm E
Мене кохана цілувала.
Dm E Am
А білі квіти юнаки несли в човни,
Dm E F
А білі квіти рвали всю_ ди...
Dm G
І важко плакали вони,
C F
І важко плакали вони,
Dm E Am
І важко плакали, мов люди.
Dm G
І нас покинули вони,
C F
І нас покинули вони,
Dm E Am
Немов любов, що вже не буде.
Уже літа на білих конях пропливли,
По білих квітах геть промчали,
І квіти вже не зацвіли,
І квіти вже не зацвіли,
Де нас кохані зустрічали.
Ой хто ж так ніжно їх лілеями назвав,
Немов признався у коханні?
Якби ж я знав, коли зривав,
Якби ж я знав, коли зривав,
Що людям тих квіток не стане...
Якби ж я знав, коли зривав,
Якби ж я знав, коли зривав,
Що ті квітки для нас останні!
Коментарі:
Мені здавалося, як лілії зривав,
Що тих квіток у нас немало.
Я їх коханій дарував,
Я їх коханій дарував,
Мене кохана цілувала.
А білі квіти юнаки несли в човни,
А білі квіти рвали всю_ ди...
І важко плакали вони,
І важко плакали вони,
І важко плакали, мов люди.
І нас покинули вони,
І нас покинули вони,
Немов любов, що вже не буде.
Уже літа на білих конях пропливли,
По білих квітах геть промчали,
І квіти вже не зацвіли,
І квіти вже не зацвіли,
Де нас кохані зустрічали.
Ой хто ж так ніжно їх лілеями назвав,
Немов признався у коханні?
Якби ж я знав, коли зривав,
Якби ж я знав, коли зривав,
Що людям тих квіток не стане...
Якби ж я знав, коли зривав,
Якби ж я знав, коли зривав,
Що ті квітки для нас останні!
дякую за таку гарну пісню давно шукав
klassno
Одна з улюблених пісень.Дуже сильна пісня.Жаль фонограми відповідної нема.Колись сам писав до неї фонограму
Щиро вдячний!
Супер!!!Дякую!
молодець дуже гарно









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!