Яремчук Назарій
Забудеш
|
|
Опис:
Мінус вкрав на сайті у Юри з Нової Ушиці на жаль фамілії не знаю.Познущався з нього як міг.Дописав беки,трішки підправив і ось,що вийшло.Хлопці лиш не бийте по губах бо я на трубі іграю.Персонально вибачення прошу у Юри .
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Про кохання
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Музика Олександра Гавриша
Слова Вадима Крищенка
***
Вже відгоріли айстри у саду,
Кленове листя золотом облито.
А я іду по стежиці іду,
Яку стоптало наше спільне літо.
Я знаю ти не вернешся уже,
Бо наші долі ніби розкололись,
Але для чого пам"ять береже
Твоє тепло і твій привітний голос.
П-в:
Забудеш. Запитують трави сумні
Забудеш. Питає із вирію птах,
А серце не може сказати, що ні,
А серце не вміє сказати, що так.
Забудеш. Запитують трави сумні
Забудеш. Питає із вирію птах,
А серце не може сказати, що ні,
А серце не вміє сказати, що так.
***
Я не шукаю на чиїй вині,
Те що стежина не простлалась далі,
Але здається вже тепер мені,
Що ми зміняли радість на печалі.
І загубили ніжність молоду
В словах гарячих і несамовитих
Я знов іду, чого я знов іду
По стежці де ходило наше літо.
П-в:
Забудеш. Запитують трави сумні
Забудеш. Питає із вирію птах,
А серце не може сказати, що ні,
А серце не вміє сказати, що так.
Забудеш. Запитують трави сумні
Забудеш. Питає із вирію птах,
А серце не може сказати, що ні,
А серце не вміє сказати, що так.
Плюсовий запис
Коментарі:
взагалі ніяк,видаляй
Ввталіку!!!!!! Почекаємо трохи.Кращого.Тоді і видалю.
Я так выдчуваю,що оригыналу нам ще дуже довго прийдеться чекати..........Може ти Выталыку вызьмешся.....А ми тобы велике превелике дякую скажемо......
що ж, мені так точно згодиться - на банкет. Тому - дякую, не мав такого мінуса
Якісна мінусовка,дякую.
Непоганий мінус, аби ще того бек-вокалу там у приспіві не було, то й взагалі було б люкс...









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!