MinusLviv.UA
Шановні користувачі. В даний момент на сайті тривають ремонтні роботи. Це стосується форми відвантаження мінусовок. Деякі елементи управління можуть відображатися некоректно. Просимо вибачення за незручності. Працюємо, щоб якомога швидше все зробити. З повагою адміністрація😇
Час до завершення:
Допомогти порталу
Музичні товари Соляр Мар'ян Елekтpоннa бapaбaннa ycтaнoвka ALESIS NITRO MAX KIT
Музичні товари Соляр Мар'ян Кomбoпідcилювaч для бac-гітapи Joyo JBA-10
Музичні товари Соляр Мар'ян YAMAHA P-125 (WH)
Музичні товари Соляр Мар'ян Сakcoфoн aльт Roy Benson AS-202K
Музичні товари Соляр Мар'ян Рaдіocиcтema LINE6 XD-V55
Музичні товари Соляр Мар'ян Стійka для cakcoфoнa SOUNDKING SKDH005
Музичні товари Соляр Мар'ян Синтeзaтop YAMAHA PSR-F52
Музичні товари Соляр Мар'ян Кaліmбa, 17 kлaвіш, maйcтpoва

Яремчук Назарій

СТОЖАРИ (кавер)

Тип файлу:
Аудіо
Бітрейт:
320
Розмір файлу:
7.4 МБ
Тривалість:
03:13
Мінусовку додав:

Саня Нестер

28 Травня 2026


Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися

Загальний рейтинг: 190 (Голосів: 3)

Додаткові дані:
Темп :
Помірна
Виконується:
Соло
Стать :
Будь яка
Властивості:
Текст пісні:

Був зорепад і зелен сад
І ми були у парі
У тім саду без тебе йду
Коли горять стожари
Приспів:
Гей ви стожари
Мені насняться ваші чари
Так хочу стріти кохання нагву
Так чом стожари
Ви знов заходите за хмари
Коли я з вами і мрію і живу
Як маків цвіт в полях горить
Так зорі квітнуть ясно
Впаде зоря і в мить згора
Моя любов не згасне
Приспів:
Гей ви стожари
Мені насняться ваші чари
Так хочу стріти кохання нагву
Так чом стожари
Ви знов заходите за хмари
Коли я з вами і мрію і живу
Зірки горять а де ж зоря
Що долею зоветься
Я кличу знов свою любов
Вона навіки в серці
Приспів:
Гей ви стожари
Мені насняться ваші чари
Так хочу стріти кохання нагву
Так чом стожари
Ви знов заходите за хмари
Коли я з вами і мрію і живу

Плюсовий запис


Коментарі:

ДЯКУЮ!


Дякую!


сакс у заспіві мішає співати, і взагалі таке враження це інструменталка (перебор із саксом)


Дякую!


ДЯКУЮ !!!



ДАВНО ХОТІВ ПРОСИТИ САНЮ НЕСТЕРА ЗРОБИТИ КАВЕР НА СТОЖАРИ
ВСЕ ГАРНО АЛЕ САКС ТРОХИ МІШАЄ АЛЕ ДЯКУЮ


ЯКБИ БУЛА ТАКА ЛАСКА ТРОШКИ ЗМІНИТИ САНЯ Я БИ ДУЖЕ ТІШИВСЯ
І ДУМАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я. ЩЕ КОЛИСЬ ГРАЛИ НА ЖИВО СТАРАЛИСЬ КОПІЮВАТИ ЗАРАЗ ВСЕ ІНАКШЕ Є ВИБІР.


Дякую


Дякую!!!555


Дякую


Дякую!


А плюсик не той....