Ярослав Борута І Христина Борута
Україна
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Плюсовий запис
Коментарі:
Велична робота! Дякую!
На цій землі ми народились,
Тут нам співали соловята,
Тут наших пращурів могили,
Тут наша біла отча хата.
На цій землі ми виростали,
Тут нашого життя фортеця,
Тут мсонцем пахнуть сині далі, |
Земля Вкраїна зоветься. | (2)
Приспів:
Україно, ти для мене єдина,
Україно, ти для мене одна!
Хай любов наша піснею лине, |
Україно, моя рідна земля! | (2)
На цій землі нам треба жити,
Добром цю землю засівати,
Щоб колосилось в полі жито
І щоб раділи батько й мати.
На цій землі достойні люди,
Хай доля не гірчить полиннна,
Тож ми були, ми є, і будем, |
Бо є в нас мати Україна! | (2)
Приспів. (2)









Останні коментарі
Polina: Раптово попалося...Здається мені на 99%, що це моя фонограма, яку було мною колись закинуто на ВКМ ) Без претензій ) Виявляється під неї вже багато різних дитячих колективів заспівало. То й добре.
SerginioTorak: До оригіналу далеко дуже
sasha_20553: Дякую!
sasha_20553: Дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!
krokpavel: дякую друже, виручив моїх колег... хай щастить
ruslan_mamedovv65: Велике дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!
bakura: Дякую!
vladsavramuz: Дякую!
pearl -------------------: дякую !!!
pearl -------------------: Дякую !!!
Howplay39: Просто але смачно.Дякую!
Romaste: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lescador: Класно,бомба
lescador: Молодець
Lewik: Дякую!!!
Вячеслав Сумішевський: Тихо моя душа кохання зустрічає, Де ж я тоді була, коли все розквітає? Я вже не та, а може я ще та... Він все моє життя не розбере на атоми, Я його ім'я вже зустрічала та ні... Мені з ним так як ні з ким... Приспів: Бо серце між землею і хмарами, А серце між обманом і правдами... Тільки ти, тільки ми Змиримось з нашими шрамами... Ми будем між землею і хмарами, Ми будем між обманом і правдами, Поки біль тихо спить, Ми будем самими-самими... Хто вибирає нас і хто стирає пам'ять, Ти ж бачиш чи не так, Що серце ще не камінь, Але про те ні разу не жалій... Між різних тисяч "не" Я вибираю "наливай", Хай гірке-міцне, але очей не ховай, Якщо ми тут, то давай! Приспів.
Юрій Андрієць: Дякую.
Олександр Головко: ЩИРА ПОДЯКА.
Юрій Андрієць: Дякую.
Юрій Андрієць: Дякую.
Юрій Андрієць: Дякую.Класно.
olegantonenko: Дякую!
luizalogkina: Дякую !!!
Вася: дякую !
Micola65: ДЯКУЮ,
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую..
vitalikKrat: Сонце сідало за обрій, І день згас за вікном... Спогади линуть ніжно У той літній вечір, Вітер приносить квіти, Що не цвіли вже давно, І кожен подих там, Де серце б'ється... Приспів: Згадаю це літо, В моїх косах квіти, Цілуєш ти мене!.. Як пахне кохання, Від рання до рання Ця ніч хай не мине!.. Всі зорі у небі Були лиш для тебе!.. Для тебе я живу!.. Для нас з тобою Був цей літній вечір!.. Руки тремтіли від щастя, Світ зникав поміж фраз... Мов у кіно, ти і я Під зорями неба... Час добігав до прощання, Ти мені обіцяв, Шо цей вечір Буде не востаннє! Приспів.