'Сердючка'
ГОРІЛКА
|
|
Опис:
Майстер-запис-бек.'Байт'
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Я сама недавно у місті була
До колєги в гості зайшла по ділам
Він налив мені не шампанського вина
Я подавилась - хімія одна
----приспів
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
Це ге о ре і ел ка, горі, горілка
----програш
Я сама недавно у місті була
До колєги в гості зайшла по ділам
Випила я кави і коньяку ‘Мадейра’
Так отруїлась, мало не померла
----приспів
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
Це ге о ре і ел ка, горі, горілка
----програш
----приспів
===
Коментарі:
(по 50 по 50. дивись і є вже результат)
У селі недавно, сам я побував
До коле(є)ги в справі в гості завітав
Він налив мені, шампанського вина
Яка то є гаді(о)сть - хімія одна
----пр-в:
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
Це ге о ре і елка, горі, горілка
----п-гр:
У селі недавно, сам я побував
До коле(є)ги в справі в гості завітав
Пили ми наливку і коньяк ‘Мадейр’
Так отруївсь бля.. мало не помер
----пр-в:
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
А горілка - це горілка
Це ге о ре і елка, горі, горілка
----п-гр:
----пр-в.
===
Поправка тексту:
У- се-лі_недавно, сам я побував
Колег стрів спра-ві, гості завіта-в...
А_ми поча-ли тут шампанського вина
Яка то га-дість - хімія одна
У- се-лі_ недавно, сам я побував
Колег стрів спра-ві, гості завіта-в...
Пили нали-вку пиво і коньяк ‘Мадейр’
Так отруївсь бля.. мало не помер
ДЯКУЮ
В місті я недавно побував
І до колеги в справах завітав
Він налив мені, шампанського вина
Ледь не вдавився - химия одна
2
В місті я недавно побував
І до колеги в справах завітав
Трохи чаю в ньго скуштував
Так отруївся мало не сконав
супер!









Останні коментарі
petro1983: Дякую!
Олег : Це що
Aleksandriks: клас!
Aleksandriks: супер!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": Плюсик це серйозно
VNikitin: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
viktor64: Дякую за хороші мінусівки!
vadim2021: Дякую гарний вальс. Зробіть будь ласка мінус Вечори в Карпатах
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!
Peet Калуцький: boss1973,було прохання на з'ясовування відносин перейти в приват.Навіщо "розхитувати човен"?Від прохань почну переходити на інші,більш дієві дії.Останнє попередження!Згідно Правил Порталу пишемо відгуки відносно якості мінуса.На цьому крапка!Дякую!
boss1973: Саня Нестер,дякую за Ваші роботи !!! Не звертайте увагу на ,,критиків,, .Ви робите мінусовки,виставляєте на сайт,ще й сваряться на Вас.Кому не подобаються роботи-не качайте,пройдіть тихенько далі,лабайте ,,в живу,..
Андрій Метлицький: Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
ангеліна гудько: Класна пісня! Дякую!
Sasha K. : ДЯКУЮ!
alex_2011: Дякую!
Святослав Сметанський SUZIRYA-band KOZOVA: Звууки-треки розбалансовані
Strelbitskiy: Саня Нестер, якщо Ви трохи мухлюєте, - не робіть цього. За все інше - скидаю шляпу, бо сам цього робити не вмію. Задавки з нету виходять сильно кастрованими... За маніпуляціями мають дивитися адміни. А взагалі - хлопці, МИРУ, СПОКОЮ і ТЕРПІННЯ!
chertic: фото!
chertic: заберу за 1000грн.
yourchattygirl3: Дякую!!!
Strelbitskiy: ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВІ МІНУСОВКИ !!!
Олег : ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВІ МІНУСОВКИ !!!
Олег : Саме цікаве що ні один з невдоволених не виставив своєї мінусовки щоб люди на сайті почули.Якщо комусь не подобається то як кажуть проходьте повз чи ви хочете щоб вам хтось на шару писав фанери це так не працює ДРУЗІ!!!
arden18273645: 1------------------------------------------------- Як сумно на душі сьогодні в мене, Я зрозумів - від долі не втекти, Пливе мені назустріч наречена, У ніжнім сяйві білої фати. Так весела і така грайлива, Немов принцеса, ніжна й молода, А поруч він іде такий щасливий, І віддано в оличчя загляда. ПРИСПІВ: Чуже весілля, чуже весілля, Кому на радість, кому на сміх, Чуже весілля, чуже весілля, А я сумую один з усіх. Чуже весілля, чуже весілля, А я на ньому незваний гість, Чуже весілля, гірке похмілля, А чим я винен тобі повік. ПРОГРАШ 2-------------------------------------------------- Пробач, що говорив тобі колись я, На серце ляже марний вантаж, Я не сказав тобі: «Пробач, вернися!», Бо все, що маємо ми, не збережем. Напевне, будуть подруги радіти, І друзі щастя зичитимуть знов, А я, лиш подарую жовті квіти, Такі печальні, як моя любов. ПРИСПІВ: Чуже весілля, чуже весілля, Кому на радість, кому на сміх, Чуже весілля, чуже весілля, А я сумую один з усіх. Чуже весілля, чуже весілля, А я на ньому незваний гість, Чуже весілля, гірке похмілля, А чим я винен тобі повік.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Jordzh: Саня Нестер Дякую!