'Ricchi E Poveri'
ПІСНЯ ПРО ШКОЛУ
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
В моєму рідному селі
Чудова школа - це знають всі
Вона мов квітка розцвіта
Найкраща в світі школа ця
--
Як золотаво спів торкнеться
І вітер принесе снігів
Весною як заквітнуть луки
Ми йдем щодня в цей храм науки
-----приспів-----
Школа наша для нас найкраща
Бо панує в цій школі щастя
Десь страждання, а десь пригода
Десь чекала і нагорода
--------------------------------------
Предметів в школі в нас багато
Та поспішаєм на них завзято
Хоч хімія складна наука
А фізика, це справжня мука
--
І хто придумав оті рівняння
Для чого нам програмування
Хто біологію вивчає
То є не просто, і всі це знають
-----приспів-----
Школа наша для нас найкраща
Бо панує в цій школі щастя
Дяку хочем скласти вам
Кращим в світі вчителям
--
Школа наша для нас найкраща
Бо панує в цій школі щастя
Десь страждання, а десь пригода
Десь чекала і нагорода
------------------------------------
Як написати слово "мама"
Вчать початківці по програмі
А ритміка це справжнє свято
На музиці ж пісень багато
-----приспів-----
Школа наша для нас найкраща
Бо панує в цій школі щастя
Десь страждання, а десь пригода
Десь чекала і нагорода
--
Школа наша для нас найкраща
Бо панує в цій школі щастя
Дяку хочем скласти вам
Кращим в світі нашим батькам
===
Коментарі:
гарно.
Дякую!
Скиньте, будь-ласка, плюс mm8962232@gmail.com
Будь ласка, скиньте плюс inna.nepsha@gmail.com
Скиньте будь ласка плюс kymamns@ukr.net
Скиньте будь-ласка плюс: natalkalogojda@gmail.com
Скиньте, будь ласка плюс iryna0425@gmail.com
Скиньте, будь ласка, плюс nekhaichukpolina@ukr.net
Добрий вечір! Скиньте, будь ласка плюс! natanata.67@ukr.net
Це на пісню "Ма-ма Марія"?
Дякую.
Доброго дня. Якщо можна плюс школа. Дякую. mitrokhina.olga@gmail.com the
доброго дня скиньте плюс пісні на електронку школа будь-ласка supotnitska@ukr.net
В моєму рідному селі
Чудова школа - це знають всі
Вона мов квітка розцвіта
Найкраща в світі школа ця
Де взяти плюс?
В моєму рідному селі
Чудова школа - це знають всі
Вона мов квітка розцвіта
Найкраща в світі школа ця
скиньте будь ласка плюс lyba1976s@gmail.com
скиньте? будь ласка плюс semanukirina@gmail.com
Скиньте будь ласка плюс
kotica0207@gmail.com
Хто має плюс цієї пісні скиньте, будь ласка, hradmarija@gmail.com
Скиньте плюс будь ласка
ngvkissa@gmail.com
Дуууже потрібно????
Дайте плюс! sofiivna@ukr.net









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!