MinusLviv.UA
Шановні користувачі. В даний момент на сайті тривають ремонтні роботи. Це стосується форми відвантаження мінусовок. Деякі елементи управління можуть відображатися некоректно. Просимо вибачення за незручності. Працюємо, щоб якомога швидше все зробити. З повагою адміністрація😇
Час до завершення:
Допомогти порталу
Музичні товари Соляр Мар'ян Елekтpоннa бapaбaннa ycтaнoвka ALESIS NITRO MAX KIT
Музичні товари Соляр Мар'ян Кomбoпідcилювaч для бac-гітapи Joyo JBA-10
Музичні товари Соляр Мар'ян YAMAHA P-125 (WH)
Музичні товари Соляр Мар'ян Сakcoфoн aльт Roy Benson AS-202K
Музичні товари Соляр Мар'ян Рaдіocиcтema LINE6 XD-V55
Музичні товари Соляр Мар'ян Стійka для cakcoфoнa SOUNDKING SKDH005
Музичні товари Соляр Мар'ян Синтeзaтop YAMAHA PSR-F52
Музичні товари Соляр Мар'ян Кaліmбa, 17 kлaвіш, maйcтpoва

Anatan & Friends

В москві нема бензина бек

Тип файлу:
Аудіо
Бітрейт:
320
Розмір файлу:
8.9 МБ
Тривалість:
03:52
Мінусовку додав:

yavdokiy

28 Червня 2026


Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися

Загальний рейтинг: 1 (Голосів: 0)

Додаткові дані:
Темп :
Помірна
Виконується:
Соло
Стать :
Будь яка
Властивості:
Текст пісні:


Не для помсти — для життя
Не для тиші — для пісень
Щоб над кожним чистим дахом
Знову встав новий день
І коли підійме вітер
Наші прапори вгорі
Ми прийдемо не просити
Ми прийдемо у свої

oo oo oo oo

в москві нема бензина. (Да да да)
в Криму нема води (нема води)
Судак сидить без світла
пора нам всім туди

пакуємо гітари (Да да да )
готуєм ковбасу (Ковбасу)
пять тон візьмемо сала
Ой Слава ЗСУ

Та йдемо без зупинки
збираєм свій вагон
де темно — ми з вогнями
де холод — свій закон

Везем не тільки жарти
а силу в кожен крок
за нами рідна воля
і чесний серця ток

хай хтось там і без світла
хай хтось там без водиці
а ми несемо правду
в долонях і в руці
Та йдемо без зупинки
збираєм свій вагон
де темно — ми з вогнями
де холод — свій закон

в москві нема бензина. (Да да да)
в Криму нема води (нема води)
Судак сидить без світла
пора нам всім туди

пакуємо гітари (Да да да )
готуєм ковбасу (Ковбасу)
пять тон візьмемо сала
Ой Слава ЗСУ

Нехай гуде дорога
нехай співа гурток
ми їдемо разом
і кожен має крок

хто проти — той далеко
хто наш — той не один
бо в серці України
живе міцний наш дім

в москві нема бензина. (Да да да)
в Криму нема води (нема води)
Судак сидить без світла
пора нам всім туди

пакуємо гітари (Да да да )
готуєм ковбасу (Ковбасу)
пять тон візьмемо сала
Ой Слава ЗСУ

Плюсовий запис