Andre Lember
ТАК ДОВГО
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
Пр-в:
Я так довго, так довго по світу блукав
І так довго, так довго тебе я шукав
А ти була, ти була так близько завжди
І тепер навіки тільки я, тільки ти
п-гр.
=Стільки думок... не знаю з чого почати
Надто довго я хотів ці слова написати
Про те як роками, дні за днями
Від злих поворотів долі я не міг прийти до тями
Після довгого блукання в темряві безодні
Від псевдо-кохання стали літні дні холодні
Але з’явилась теплим променем сонця Вона
І розтопила кригу мого океану до дна
Чому раніше я увагу не звертав?
Чому не помічав? Напевно просто втикав!
Хоч цю малишку пам’ятаю ще зі старших класів
В неї був тоді boyfriend — ще той "Вася"
Випадково побачив фото в Instagram-і
І тут понесло... Рятуй мене, мамо!
З руками і ногами до неї потягнуло
За стільки років вперше щось в душі відгукнулось=
п-гр.нев.
Пр-в:
Я так довго, так довго по світу блукав
(по небу, по землі, вдень і вночі)
І так довго, так довго тебе я шукав
(твій образ переді мною прямо зі снів)
А ти була, ти була так близько завжди
(поруч біля мене, на відстані руки)
І тепер навіки тільки я, тільки ти
(нас не розлучать ні кілометри, ні роки)
......................................................
=Я не наважився навіть просто написати
Що їй говорити? Що в неї питати?
Друзів напрягав її набрати знову і знову
Лиш би тільки чути голос її з телефону
Довгожданна зустріч: ресторан, ми двоє
Знайомство, гарна музика, дороге вино
А я не можу витиснути з себе ані слова
Розгубився як школьнік, мені відняло мову!
На ранок пост: щаслива, з букетом квітів
Моєї радості не було де подіти
Ще пару зустрічей, миле спілкування
І я сам собі сказав без долі вагання
Так! Вона - та сама, із моїх світлих снів
Та чомусь не клеїлось. Я не розумів
Чи вона дає задню, чи я поспішаю?
Дзвінок раз в тиждень. Я знаю. Скучає=
Пр-в:
/Я так довго, так довго по світу блукав
(по небу, по землі, вдень і вночі)
І так довго, так довго тебе я шукав
(твій образ переді мною прямо зі снів)
А ти була, ти була так близько завжди
(поруч біля мене, на відстані руки)
І тепер навіки тільки я, тільки ти
(нас не розлучать ні кілометри, ні роки)/-3р.
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую!









Останні коментарі
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!
Леся Гріщенко: Красненько подякувала!
polisianka: Дуже дякую за мінус! Можливо є мінус пісні " Ой на горі на прострі"???? Дуже потрібно..
Павло Салганюк: Дякую!
kumenichi: дякую