Andre
Але-Але-Александра
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Про почуття
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
«Аlе...Аlе…Аleksandra»
Приспів:3р.
Але...Але…Александра,але,але,але ладна.
Така,така,така скромна,така,така сексі бомба.
Програш.
1.Нагле в моїм жичцю появіва сє
Пєнькна дзєвчина, то нє сен.
Мала,фіглярна нічим цуд,
Трафів мі сє шченьшчє люд.
Приспів:-2р.
Але...Але…Александра,але,але,але ладна
Така,така,така скромна,така,така сексі бомба
Програш.
2.Кто би помисьляв, же закохам сє,
Она так бардзо кренці мнє.
Цудна,сексовна,мувє вам,
Таке то шченьшче тераз мам.
Приспів:-2р.
Програш.
Приспів:-4р.
Коментарі:
За голосно бек, і це не оригінал!
Чому я пишу, що це не оригінал тому, що у мене є дійсно оригінал і це далеко не те!
Мінус скачано з польського сайту.
Міша, у мене також є багато мінусів скачано з польського сайту, і мінуса досить достойні але нажаль не оригінали! Ось один з сайтів http://www.hitykaraoke.pl/aranze.html
І зразу відмучу, це платний сайт!
Пане BEDRYK.Якщо у Вас такий великий вибір польських мінусовок скиньте "Pytala sie pani"
Пане Міша, зараз мінусовки не є така дуже велика проблема, зв'яжіться на пряму з виконавцем і попросіть у нього, є виконавці які можуть просто поділитись, а є виконавці які вам назвуть суму, от і я так мінуса дістаю плачу гроші і маю оригінали а, якщо не виходить мені з дістати оригінал тоді я шукаю аранжувальника який би взявся за цю роботу і так вже як я хочу і, ще раз наголошую, це кожен може так робити але тільки ті, хто хоче мати якісний матеріал а якісний безплатним не буває! Так, що друзі вперед, я вам відкрив секрет якісних мінусів!
І, ще одне, ми ж гроші заробляєм, надіюсь і можемо купити хоча би раз в місяць один мінус! А на халяву в теперішній час нічого доброго не буває і не має!
Дорогенький мій BEDRYK.Вальс написаний і 1938році.Ми колись його грали вживу.хотілось би нормальну фонограму!
П. Михайло, "Pytala sie pani" на жаль не маю і не чув!
Pytala sie pani -або колись казали (вшисткі рибкі)був популярний вальс колись давненько
Питала ся пані.Є текст і ноти.Кому потрібно,звертайтесь.
Навіщо так знущатись над піснею. На сайті є нормальний мінус,це пародія якась . Вже не перший раз пишу основний вокал і бек вокал відрізняється,різна компресія еквалізація і ще багато чого. В даному випадку вставили основний вокал з плюса,ще й з поганою якістю.
Андрій Тимочко, підписуюсь під кожним Вашим словом!









Останні коментарі
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!
Леся Гріщенко: Красненько подякувала!
polisianka: Дуже дякую за мінус! Можливо є мінус пісні " Ой на горі на прострі"???? Дуже потрібно..
Павло Салганюк: Дякую!
kumenichi: дякую