Band Odessa
Pasadena
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Dance.
Текст пісні:
Вст..
приспів
я поїду в пасадену,там де море і пісок
я поїду в пасадену,де до раю один крок
Заберу тебе з собою,й будем разом до кінця
там гуляють до світанку,всі закоханні серця
перегра
1
Я покличу тебе у незвіданий світ
там де вітер шепоче коханням
в моїм серці думки лиш про тебе одну
і до ранку я вже не засну
Перегра
приспів
я поїду в пасадену,там де море і пісок
я поїду в пасадену,де до раю один крок
Заберу тебе з собою,й будем разом до кінця
там гуляють до світанку,всі закоханні серця
Перегра
2
Якщо віриш в любов , волю дай почуттям
і не стримуй жагучі бажання
слухай серце своє, шансу ти не втрачай
Словом просто живи і кохай.
перегра
приспів
програш
соло
пр.-в.
Коментарі:
Дивно це дубль, але не нахожу файла майже 2-ва роки в репертуарі переклад теж подібний.
А пісня гарна... я не вслідкував за попередньою, а ця стане внагоді... Дякую...
Це правда я її вже зістрічав
Друзі то не переклад тому що слова написав я і чи є щось спільне з перекладом чесно Незнаю(((
За англомову не судіть дуже.
Вступ:
0.34.Я- поїду в Пасседену, там де море і пісок
Я- поїду в Пасседену, до кохання тільки крок
Та-м гуляють до світання, всі закоханні серця
І ве-селі пісні танці, зірка рання зустріча
Пр-ш:
0.58.А коли цілий світ подарую тобі
Там і вітер шепоче кохай
А я мрію про тебе та зно-ву ме-ні
Промовляєш люблю- за-чека-й
Пр-ш:
1.15.Ка-му візміту Пасседин. Тудейеттен увіувіле райв
А-йхев бінін Пасседин. Форегрейт ділов майлайф
Ка-му візміту Пасседин. Іaюуванна хевсам фан
У-вочь зеденсін сіньйорін. І-нзе хітов зесан
Пр-ш:
1.39.Якщо віриш влюбов, волю дай по-чуттям
І не стри-муй. жагучі. бажання
Слухай серце і себе не- му-ч каяття-м
Доля знайде і бу-де коха-ння
Пр-ш:
1.56.Ка-му візміту Пасседин. Тудейеттен увіувіле райв
А-йхев бінін Пасседин. Форегрейт ділов майлайф
Ка-му візміту Пасседин. Іaюуванна хевсам фан
У-вочь зеденсін сіньйорін. І-нзе хітов зесан
Пр-ш соло:
2.45.Я- поїду в Пасседену, там де море і пісок
Я- поїду в Пасседену, до кохання тільки крок
Та-м гуляють до світання, всі закоханні серця
І кохання сонця промінь, теплом перший зустріча
Пр-ш:
3.08.Я- поїду в Пасседену, там де море і пісок
Я- поїду в Пасседену, де до раю один крок
За-беру тебе з собою, й будем разом до кінця
Та-м гуляють до світанку, всі закоханні серця
Спасибі Вам за якість!!!
Дякую!!!
дякую
Дякую!!!
Всім дякую за дякую!))
Всім дякую за дякую!))
Дякую.
Дякую









Останні коментарі
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!
Леся Гріщенко: Красненько подякувала!
polisianka: Дуже дякую за мінус! Можливо є мінус пісні " Ой на горі на прострі"???? Дуже потрібно..
Павло Салганюк: Дякую!
kumenichi: дякую