Contemporanul
ВЕСНА
|
|
Опис:
Коли я поступав в далекому 1978 році до університету у місто КИШИНЕВ, був на концерті гурту CONTEMPORANUL. Там почув гарну пісню ВЕСНА - PRIMAVARА. В нашому селі живе багато молдован, які допомогли мені перекласти цю пісню.
До речі, 22 березня по сонячному календарю настає ВЕСНА! З Весною вас!!!
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
В Е С Н А
1. Все шепоче «Вже - весна, вже - весна, вже - весна!»
Серце моє весело співає,
Теплим дням радію я, теплим дням радію я,
Від щастя птахою літаю!
Вранці чую гарний спів, вранці чую гарний спів,
Це соловейко для усіх співає…
А Весна, Весна крокує
Та усіх вона чарує, повертає знов кохання всім!
А Весна, Весна крокує
Та усіх вона чарує, повертає знов кохання всім!
2. Жайворонок проспівав, проспівав, проспівав,
Тополиний пух всюди літає,
Зігріває нас Весна, зігріває нас Весна,
Кохання перше повертає…
Вранці чую гарний спів, вранці чую гарний спів,
Це соловейко для усіх співає…
А Весна, Весна крокує
Та усіх вона чарує, повертає знов кохання всім!
А Весна, Весна крокує
Та усіх вона чарує, повертає знов кохання всім!
Плюсовий запис
Коментарі:
Чудова і професійна робота!Дякую!
Дуже і дуже дякую, Ivangap , за чудову пісню і особливо переклад. Вона нагадала мені молодість , навіяла на спогад...Я теж її дуже добре пам'ятаю. Візьму до свого весільного репертуару. Супер!!!
дуже гарна пісня!! буду вдячний якщо ви попробуєте записати плюс на Українскій мові.Дякую
Дай Вам Боже здоров"я за прекрасну пісню!!! Дякую!!!
Щиро дякую за гарну пісню!
Дякую щиро вам усім! З ВЕСНОЮ!!! Слава нашій весняній УКРАЇНІ!!! Ми ПЕРЕМОЖЕМО!!!
Від Бессарабського РЕНІ велика подяка автору перекладу! СУПЕР! На мій погляд, краще за орігінал!
ДУЖЕ ГАРНО!!!!!!!!!!!!!!!
Пісня нашої юності і молодості... Щиро дякую!!!
Дякую!
ДЯКУЮ З м.ЧЕРНІВЦІ
Спасибо! Эту песню пела и София Ротару (80-е годы)
Дякую!
класс
Дякую !!!
НАДЗВИЧАЙНО ГАРНО !!!!! ДЯКУЮ
Я не розумію чому МОДЕРАТОРИ не реагують на цього дебіла З_А_Л_У_П_У...
Повністю згоден з Богданом Талісманом! Таких дебилів треба видаляти з сайту!
Д
якую пісенька супер мінусовку маю давно а от за переклад нікрли не думав браво дякую!!!
Дещо змінив в тексті
Все шепоче вже весна вже весна вже весна
Серце моє весело співає
Теплим дням радію я теплим дням радію я
Від щастя птахою літаю
Вранці чую гарний спів вранці чую гарний спів
Це соловейко для усіх співає
А Весна Весна крокує
Та усіх вона чарує кохання перше повертає
А Весна Весна крокує
Та усіх вона чарує кохання перше повертає
Жайворонок проспівав проспівав проспівав
Тополиний пух всюди літає
Зігріває нас Весна зігріває нас Весна
Про кохання знову нагадає
Вранці чую гарний спів вранці чую гарний спів
Це соловейко для усіх співає
А Весна Весна крокує
Та усіх вона чарує кохання перше повертає
А Весна Весна крокує
Та усіх вона чарує кохання перше повертає
Дякую, пане Ігоре!
Дуже хороша робота. Дякую!!!
Клас! ДЯКУЮ!
Суперово! Дякую щиро!









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!