D.Lemma
На свті є одна країна
|
|
Опис:
Я її скоротив на половину, на мою думку в оригіналі забагато одного і того ж...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Про Україну
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Я дитя, твоє дитя,
Ти люби мене, як я,
Ти засіяй у моїх очах,
Я люблю тебе до нестями.
Злива весняна, тепла злива
Стікає сльозами по моєму склі.
Мої думки жене приливом
І важко на душі мені.
Всі мої мрії тільки про тебе,
Всі мої думки віддані тобі.
Люблю тебе, забув про себе,
Забув про труднощі мої.
Приспів:
На світі є одна країна, |
Яку люблю - це Україна. |
Її люблю, любити я буду |
І ніколи я її не забуду. | (2)
І ти знаєш навіть не жалію,
Життя моє - це нове життя,
В якому я лиш про тебе мрію,
В якому ти, в якому я.
Всі мої мрії тільки про тебе,
Всі мої думки віддані тобі.
Люблю тебе, забув про себе,
Забув про труднощі свої.
Приспів.
Я дитя, твоє дитя,
Ти люби мене, як я,
Ти засіяй у моїх очах,
Я люблю тебе до нестями.
Я дитя, твоє дитя,
Ти люби мене, як я,
Ти засіяй у моїх очах,
Я люблю тебе до нестями.
Приспів. (2)
Ааааааааааааа..........Класссс!!!!!!!!!!!!!Я так долго её искала)))))
"думи мої думи мої"-набагато цікавіша пісенька..(
Щиро дякую за мінус!!! Ніде не могла його знайти!!! СПАСИБІ!!!
Гарна пісня!модерна і патріотична!!і музика чудова!
Чудова!
Дуже дякую! Давно шукала!!!
D Lemma – На світі є одна країна, яку люблю, це Україна
На світі є одна країна
Слова: невідомий
Музика: невідомий
Я дитя, твоє дитя,
Ти люби мене, як я,
Ти засіяй в моїх очах,
Я люблю тебе до нестями.
Злива весняна, тепла злива
Стікає сльозами по моєму склі.
Мої думки жене приливом
І важко на душі мені.
Всі мої мрії тільки про тебе,
Всі мої думки віддані тобі.
Люблю тебе, забудь про себе,
Забудь про труднощі мої.
Приспів:
На світі є одна країна, |
Яку люблю - це Україна. |
Її люблю, любити буду |
І ніколи я її не забуду. | (2)
І ти знаєш навіть не жалію,
Життя моє - це нове життя,
В якому я лиш про тебе мрію,
В якому ти, в якому я.
Всі мої мрії тільки про тебе,
Всі мої думки віддані тобі.
Люблю тебе, забудь про себе,
Забудь про труднощі мої.
Приспів.
Я дитя, твоє дитя,
Ти люби мене, як я,
Ти засіяй у моїх очах,
Я люблю тебе до нестями.
Я дитя, твоє дитя,
Ти люби мене, як я,
Ти засяй в моїх очах,
Я люблю тебе до нестями.
Приспів. (2)
Я люблю тебе до нестями...
Злива весняна, тепла злива
Стікає сльозами по моєму склі.
Мої думки жене приливом
І важко на душі мені.
Всі мої мрії тільки про тебе,
Всі мої думки віддані тобі.
Люблю тебе, забудь про себе,
Забудь про труднощі мої.
Приспів.
І ти знаєш навіть не жалію,
Життя моє - це нове життя,
В якому я лиш про тебе мрію,
В якому ти, в якому я.
Всі мої мрії тільки про тебе,
Всі мої думки віддані тобі.
Люблю тебе, забудь про себе,
Забудь про труднощі мої.
Приспів.
Я дитя, твоє дитя,
Ти люби мене, як я,
Ти засіяй у моїх очах,
Я люблю тебе до нестями.
Я дитя, твоє дитя,
Ти люби мене, як я,
Ти засяй в моїх очах,
Я люблю тебе до нестями.
Приспів. (2)
Справді хороший мінус. шукала мінус довгенько. Дякую
Дякую! Класна мінусовка!!!!!!!!!!!!!!
Дуже добре!! Може в школі заспівають!









Останні коментарі
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.