Fly-Dance
Я тебе не відпущу
|
|
Опис:
продовжуємо…
текст також свій…
трошки змінено структуру пісні (по тексту зрозуміло)
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Intro:
Я тебе міцніше обійму, будем разом з тобою
Ти повір навік в моєму серці... серці...
Refren:
А я тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тільки тебе
І вже тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тільки тебе
Zwrotka 1:
У нашому кафе під Львівським замком
Птахи співали, ти промовила тоді
Що вже пройшло вже кохання
Розійшлись наші шляхи земні
І враз загинув світ, подули холоди
і моє серце розкришилося як лід
А може це не так, сказав один співак
І будем ми з тобою разом назавжди ?
Refren:
А я тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тільки тебе
І вже тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тільки тебе
Zwrotka 2:
Як загублений і вдень і вночі
Під твоїм вікном чекаю весь той час
Дочекатися хочу,
Коли доля подарує знову шанс
Так дуже я хотів щоб повернути дні,
Коли моє кохання я зустрів тоді
Я маю надію, засяють знов вогні
І ти повернешся до мене назавжди
Refren:
А я тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тільки тебе
І вже тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тільки тебе
Intro:
Я тебе міцніше обійму, будем разом з тобою
Ти повір навік в моєму серці... серці...
Modulation +1
Refren:
Коментарі:
Шановний Олеже, дайте плюс будь-ласка.
Дякую!!!
Дякую!
Так як я на даний момент знахджуся на території Польщі, я не маю змоги зробити запис плюсів, це все в перспективі!)))
Але обов'язково буде!
Дякую Олег!
Можливо є хоч якась силка?
супер
Так під мінусом є ж відео з назвою виконавця та назвою пісні
Можна послухати і розібратися як співати!)))
Успіхів
ссилка на оригінал
https://www.youtube.com/watch?v=_ppS80OvCPM
Дякую!!!
Дякую
І як цю хрінб співати по-українськи? Слова до ДУПИ!
Boys man, ось твій коментар то дійсно до дупи...
Бачу ти вже купу нормального матеріалу залив на сайт??? Радій!
Не подобається - проходь мимо!
Дякую.
Intro:
Я тебе міцніше обійму, будем разом з тобою
Ти повір навік в моєму серці... серці...
Refren:
А я тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тебе
Наша доля як сад де ростуть ніжні квіти,
я люблю люблю тільки тебе
А я тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тебе
Наша доля як сад де ростуть ніжні квіти,
я люблю люблю тільки тебе
Zwrotka 1:
У нашому кафе під Львівським замком
Птахи співали, ти промовила тоді
Що вже пройшло кохання
Розійшлись наші шляхи земні
І враз затих весь світ, подули холоди
і моє серце розкришилося як лід
А може це не так, сказав один співак
І будем ми з тобою разом назавжди ?
Refren:
А я тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тебе
Наша доля як сад де ростуть ніжні квіти,
я люблю люблю тільки тебе
А я тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тебе
Наша доля як сад де ростуть ніжні квіти,
я люблю люблю тільки тебе
Zwrotka 2:
Я загублений і вдень і вночі
Під вікном твоїм чекаю весь той час на тебе
Дочекатися хочу,
Коли доля подарує знову тебе мені
Так дуже я хотів щоб повернулися дні,
Коли моє кохання я зустрів тоді
Я маю надію, засяють знов вогні
І ти повернешся до мене назавжди
Refren:
А я тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тебе
Наша доля як сад де ростуть ніжні квіти,
я люблю люблю тільки тебе
А я тебе не відпущу, будеш зі мною навіки
Моє серце вибрало тебе
Наша доля як сад де ростуть ніжні квіти,
я люблю люблю тільки тебе
Intro:
Я тебе міцніше обійму, будем разом з тобою
Ти повір навік в моєму серці... серці...
Modulation +1
Refren:
Хлопці трішки переробив текст щоб лекше було співати, якщо комусь потрібно, будь-ласка.
Intro:
Я тебе міцніше обійму, будем разом з тобою
Ти навік в моєму серці...у серці...
Refren:
Тебе я не відпущу, будем разом навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тебе тільки тебе
І я не відпущу, будем разом навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тебе тільки тебе
Zwrotka 1:
У нашому кафе під старим дубом
Багато птахів шепотіло мені
Що пройшло вже кохання
Розійшлись наші шляхи земні
І враз загинув світ, подули холоди
і моє серце розкришилось як лід
А може це не так, сказав співак
Ми будем разом назавжди ?
Refren:
Тебе я не відпущу, будем разом навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тебе тільки тебе
І я не відпущу, будем разом навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тебе тільки тебе
Zwrotka 2:
Як загублений і вдень і вночі
Під твоїм вікном я жду весь час
Дочекатися хочу,
Коли доля подарує шанс
Так дуже я хотів щоб повернути дні,
Коли кохання я зустрів тоді
Надію маю я, засяють знов вогні
До мене повернешся назавжди
Refren:
Тебе я не відпущу, будем разом навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тебе тільки тебе
І я не відпущу, будем разом навіки
Моє серце вибрало тепер
Наша доля як сад і розтуть в ньому квіти,
я люблю тебе тільки тебе
Intro:
Я тебе міцніше обійму, будем разом з тобою
Ти навік в моєму серці... серці...
Modulation +1
Refren:
Спасибі!









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!