Ivan Liulenov & Damnitskyi
Шовковиця
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Авторськi.
Текст пісні:
Ой, йо - йо - йой
Ой, йо - йо - йой
Ой, що це коїться
Ой, що це коїться
Ой, зацвіла шовковиця на околицях
Не заспокоїться серце
Не заспокоїться
Рана ніяк не загоїться
Ой, що це коїться
Ой, що це коїться
Ой, зацвіла шовковиця на околицях
Не заспокоїться серце
Не заспокоїться
Рана ніяк не загоїться
Ой, йо - йо - йой
Ой, йо - йо - йой
Переглядаю фото в галереї
І так непросто в перший день без неї
На вулиці sunshine, в моїй кімнаті rain
В’яну під Лану Дель Рей
Співаю, стиснувши зуби
Палаю як вулкан Везувій
Дивлюсь наші фейворіт мувіс
Клянусь, я тебе не забуду
Never forget
Never forget
Ой, що це коїться
Ой, що це коїться
Ой, зацвіла шовковиця на околицях
Не заспокоїться серце
Не заспокоїться
Рана ніяк не загоїться
Ой, що це коїться
Ой, що це коїться
Ой, зацвіла шовковиця на околицях
Не заспокоїться серце
Не заспокоїться
Рана ніяк не загоїться
Ой, йо - йо - йой
Ой, йо - йо - йой
Це щось більше, ніж таксист таксує для душі
Обіймай сильніше, а хочеш задуши
Ти та кого в мережі ніколи не зловити
Тільки побачив поруч уявив, що вже роздіті
І на губах сліди від тебе не відмити
Як руки від шовковиці такої соковитої
Від тебе я п’янію і без оковитої
Мені би "Капрізони" трубочкой пробиті
І не звабить мене бруньками юна береза
Від цього не врятують Марія і Тереза
Як Рік Декард уже не бігаю по лезу
Бути без тебе найсуворіша аскеза
Ой, що це коїться
Ой, що це коїться
Ооой, зацвіла шовковиця
Не заспокоїться серце
Не заспокоїться
Рана ніяк не загоїться
Ой, що це коїться
Ой, що це коїться
Ой, зацвіла шовковиця на околицях
Не заспокоїться серце
Не заспокоїться
Рана ніяк не загоїться
Ой, йо - йо - йой
Ой, йо - йо – йой
Ой, що це коїться
Ой, що це коїться
Ой, зацвіла шовковиця на околицях
Не заспокоїться серце
Не заспокоїться
Рана ніяк не загоїться
Плюсовий запис
Коментарі:
Забув текст вставити
Ой, йо - йо - йой
Дякую!!! Тільки зібрався клепати сам , а тут вже Є!!!
ДЯКУЮ









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!