Mad Heads XL
Люблю Гриця
|
|
Опис:
Аранжування - Юрій Шевчук
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Косив батько, косив я,
Та й викосив солов'я.
Соловей у саду тьох та тьох,
Канарейочка
---------------------------
Роман косе,
Ганка в'яже,
Катерина загріба,
Роман воли напуває,
Ганна воду витяга.
Ой мамо, люблю Гриця,
Гриць на конику вертиться,
Грицю шапка до лиця,
Люблю Гриця-молодця!
---------------------------
Посилала мене мати
До криниці воду брати.
Соловей у саду тьох та тьох,
Канарейочка
---------------------------
Роман косе,
Ганка в'яже,
Катерина загріба,
Роман воли напуває,
Ганна воду витяга.
Ой мамо, люблю Гриця,
Гриць на конику вертиться,
Грицю шапка до лиця,
Люблю Гриця-молодця!
---------------------------
Там зустрілася з Іванком
Та й простояла до ранку.
Соловей у саду тьох та тьох,
Канарейочка
---------------------------
Роман косе,
Ганка в'яже,
Катерина загріба,
Роман воли напуває,
Ганна воду витяга.
Ой мамо, люблю Гриця,
Гриць на конику вертиться,
Грицю шапка до лиця,
Люблю Гриця-молодця!
---------------------------
Батько в руки взяв нагайку,
Не стояла щоб до ранку.
Соловей у саду тьох та тьох,
Канарейочка
---------------------------
Роман косе,
Ганка в'яже,
Катерина загріба,
Роман воли напуває,
Ганна воду витяга.
Ой мамо, люблю Гриця,
Гриць на конику вертиться,
Грицю шапка до лиця,
Люблю Гриця-молодця!
Плюсовий запис
Звантажити аудіо (+)
Коментарі:
Гарно!!!!
Дякую!
молодець..........
Дякую Вам!
Дякую.
Дякую. Клас!
Молодець!!!
Шось програш аж ніяк не відповідає оригіналу.
Програш не схожий, тому що це кавер! Ось тут він скачав цей мінус:
http://vkmonline.com/showthread.php?t=18155&page=4
Пост № 65.
Доброго здоров'я п. "Jumper Вдовиченко"! Дякую Вам за потрачений час в Google, буду знати де ще є така робота і що це кавер. Відкрию Вам таємницю:
http://bithal.com/
Вітаю! А до чого тут Гугл взагалі? Цей мінус написав Юрій Шевчук, виставив він його 07.02.2012 в розділі "Украинские народные песни(+ Ориентальные) - ищем/предлагаем", де згодом було перенесено 01.03.2012 в розділ "Mad Heads - ищем/предлагаем". Ось, власне й все!!!
Це так, про всяк випадок, для Вашого всебічного розвитку!!!
От і обмінялись інформацією, для всебічного розвитку, дякую Вам!
Я вдячний Вам Василю за бойовий мінус! Щастя і здоров'я!
Дякую Вам за побажання.
Шануймося, бо ми того варті!
достойна версія!
та якщо говорити про наближення до оригіналу, то тут мені чомусь здається, що найкраще справився б Грубрин Дмитро. це в його стилі!
а Юрію Шевчуку повага і подяка за варіант!!!
Дякую Вам п.Любомир Жила за коментар і частково погоджуюсь, особливо після славно звісної "Червона рута - Грубрин Дмитро"
Але на даний час з ми, з подякою низько кланяємось Юрію Шевчуку за можливість користування його роботою і дай Бог йому здоров'я!
100%
Особисто Вам за цю фонограму, бо давно чекаю на неї))
100%
Особисто Вам за цю фонограму велике спасибі, бо давно чекаю на неї))
Дякую! І напевно слід подякувати групі Mad Heads Xl, за цікаво-неординарний варіант та за популяризацію української якісної музики!
Дякую,гарна робота,а відео взагалі супер.
Дякую Вам, особливо ідея перетворення на Українців...
файно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дякую Вам!
Дуже цікаво і гарно. Дякую Василю.
Будь ласка, п.Володимире!
Молодець! оригінально
Дякую!
Дякую за роботу!
Радий пригодитись!
Дуже гарно!!! Дякую!....









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !