Mad Heads
А я на морі
|
|
Опис:
Автор даного аранжування Dанило.
Місто Рава-Руська. Профіль користувача https://www.minus.lviv.ua/users/danylo/
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Dance,
- Master.
Текст пісні:
Mad Heads - А я на морі
====================================
Якщо раптом дощ не піде – Барбекю з усіх нас буде, Спека цілий день і всю ніч – Чи це місто є, чи велика піч? Поки я пітнію вві сні, Дивний острів сниться мені, З пекла до раю тікаю, Подзвони мені аж у вересні. Приспів: Не шукай мене, Бо я на, бо я на морі. Знаєш, де я є? А я на, а я на морі. Маєш безліч справ, А я на, а я на морі, Все життя відклав, Бо я на, бо я на морі. Обірвав мій сон телефон, Пальми за вікном не ростуть, Хвилі упірнуть не кличуть. Хочу бути там і не хочу тут! Знову цілий день метушня, Сонце розпікає мізки. На що чекаю – не знаю, Дайте на літак мені два квитки.
Коментарі:
Дякую!
Класно дякуююю
Дякую-ю-ю-ю!!!
Классссс!
Лабух навіщо викладаєш не своє?
Щиро дякую!!!
На даному порталі діляться з колегами,хто що має,не обов’язково,щоб то була безпосередньо робота виставляючого.Чи Labuh888 хоча б якесь одне слово написав,що то його робота?Так,що Jordzh,не потрібно супитись,все добре!)) Labuh88,щиро дякую за мінус!!!
Автор даного аранжування Dанило.
Місто Рава-Руська. Профіль користувача https://www.minus.lviv.ua/users/danylo/
Дякую!!!
дуже дякую
ДЯКУЮ СУПЕР!!!!!
Дякую!!!
Дякую !!!!!










Останні коментарі
shynrilama: Дуже дякую!!!Можливо маєте ноти?
shynrilama: Дякую!!!
Гринів Міша: «Життя летить» Дмитро Волканов. Слова і музика:Дмитро Волканов. Програш. 1.Життя летить і час проходить, Шукаю сенс,та не знайду. Лише любов за мною ходить На щастя,чи на біду..,на щастя,чи на біду. Приспів: Подарували небеса тебе мені, Тепер без тебе кожен день як у вогні. Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути,не можу,ні! І хай навколо розквітається весна, Та не моя,на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? 2.Життя летить,крізь нас минає, Цілують хвилі кораблі. Лише любов мене тримає На цій жорстокій землі,на цій шаленій землі.О-о! Приспів: Подарували небеса тебе мені, Тепер без тебе кожен день як у вогні. Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути,не можу,ні! І хай навколо розквітається весна, Та не моя,на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? Програш. Приспів: (2-га частина). …І хай навколо розквітається весна, Та не моя на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? Coda.
shynrilama: Дякую за чудові мінуса для акордеона!!!
SergioBrat: Дякую
Людмила Мамчур: Знову тебе стрічаю я Наче синицю в саду І радість душі зачаяну До тебе, кохана, знайду Знову тебе покличу я Через розлуки й літа Шлях нам зорею помічено До тебе, любове святаКохання Приспів: Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Знову тебе голублю я В мріях своїх молодих Все, що ми серцем любимо В наших надіях земних Знову в тобі воскресну я Мов калиновий вогонь Де зорі, вчаровані веснами Упали до наших долонь Приспів: (2) Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Програш Приспів : Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання
sergeypopadyk: Хто ще користується таким нафталіном?
ogorodnikviktor: https://www.youtube.com/watch?v=G95R9dr5aEM
kampazitor: Дякую!
boss1973: Щось дуже схожа на Петросова-Кайфуєм )
Fikret: Дякую!
Fikret: Дякую!
Роман Хижняк: Дякую!
Роман Хижняк: Дякую!
Петро Шмідт: дякую
Aleksandriks: супер!
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.
Вася: Дякую!
OLEX12: Дяка!
Петро Шмідт: дякую
Петро Шмідт: дякую
Dozuk1966: Файно !!! а без бек
Konovalst: Дякую вам,і попросив би версію без беків (якщо маєте таку змогу звісно)
Dozuk1966: Файно !!! а без бек
V07a01lera: Дякую !
Андрій Успішний: Дякую! Супер!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!