Rmstudio
Підманула Макарена
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Аматорська
Коментарі:
Завантажив ще раз. По якихось причинах мінусівка була видалена.
Якщо ще раз будете видаляти то хоча б напишіть на мейл причину. Дякую.
Щось нічого не зрозумів.Дайте плюс.
Дякую! (Щось подібне на плюс тут: http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/Rmstudio%20&%20Los%20Del%20Rio/rec/21674/ Я розібрався.
Ось ссилка на плюс
Руслан. Мені також дивно, що видалили Ваш мінус. Можливо порахували як іноземна а тексту нема. Отож докину текст, може не видалять. Дякую за мінус.
Вст.
Ти казала, ти казала в понеділок,
Підем разом, підем разом по барвінок,
Я прийшов - тебе нема, підманула підвела, /
Підманула, підвела, моя мила. / 2р.
Гей, моя мила !
Ти казала, ти казала у вівторок,
Поцілуєш, поцілуєш разів сорок,
Я прийшов - тебе нема, підманула підвела, /
Підманула, підвела, моя мила. / 2р.
Ей, макарена !
Пр-ш.
Ти казала, ти казала у середу,
Підем разом, підем разом на череду,
Я прийшов - тебе нема, підманула підвела, /
Підманула, підвела, моя мила. / 2р.
Гей, моя мила !
Ти казала, ти казала у четвер,
Поцілуєш, поцілуєш, як тепер,
Я прийшов - тебе нема, підманула підвела, /
Підманула, підвела, моя мила. / 2р.
Ей, макарена !
Пр-ш.
Гуцульські співанки ...
Пр-ш.
Ти казала, ти казала у п'ятницю,
Підем разом, підем разом по суницю,
Я прийшов - тебе нема, підманула підвела, /
Підманула, підвела, моя мила. / 2р.
Гей, моя мила !
Ти казала, ти казала у суботу,
Підем разом, підем разом на роботу,
Я прийшов - тебе нема, підманула підвела,
А роботи у нас справді і нема,
Я прийшов - тебе нема, підманула підвела,
Підманула, підвела, моя мила.
Гей, моя мила !
Дале а ту куэрпо алегриа Макарена
Ке ту куэрпо эс па дарле алегриа и коса буэна.
Дале а ту куэрпо алегриа Макарена
эээ, Макарена, ааа
Дале а ту куэрпо алегриа Макарена
Ке ту куэрпо эс па дарле алегриа и коса буэна.
Дале а ту куэрпо алегриа Макарена
эээ, Макарена, ааа
Ти казала в клубі ввечері на сцену
Мене викличеш гуляти макарену,
Я прийшов - тебе нема, підманула підвела,
Але клубу у нас в принципі нема,
Я прийшов - тебе нема, підманула підвела,
Підманула, підвела, моя мила.
Гей, моя мила !
Пр-ш.
Я прийшов - тебе нема, підманула підвела, /
Підманула, підвела, моя мила. / 2р.
Гей, моя мила !
Хочу додати, що ця пісня зараз рве радіо "Галичина" так само як Теплий дощ.
Супер
Вітя ви маєте на увазі ФМ Галичина? Якщо це радіо то там працює Андрій Чемес і я йому регулярно надсилаю свіжі роботи.
її крутять на всіх радіо,і на файному і на львівській хвилі!!
Заходіть, голосуйте
Клас!
Руслан. Я мав на увазі саме FM "Галичина". Але, мені дуже шкода, що видалили. Я впевнений, що рейтинг Вам ні до чого. А там вже було Ого... Справа не в рейтингу. Просто дуже гарна робота.
Дякую! Тема що треба.
дуже дякую це супер !!!!
ЦЕ КРУТО!!!!!!!!!!!!!
Руслан ДЯКУЮ! Ще в лютому почув на ЛЬВІВСЬКІЙ ХВИЛІ. Шукав по різному но... Давно небув на сайті. THE BEST!!!
Клас! Клас! Класно!!!
молодчага таких мінусів побільше
Тема просто бомбезна!!!! Уважуха!
Супер,давай ще таких хітів.Молодець!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДЯКУЮ !!!
Кльово зроблена!!! Щиро дякую!!! СУПЕР!!!! Побільше б таких робіт)))))
Велике спасибі за роботу! Супер!!!
Велике спасибі за роботу! Супер!!!
Дуже вдячний!
Дякую!!!!!!Супер!!!!!!!
Файна робота!!!
Дякую!









Останні коментарі
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!