Sf-Maestro)))
Лілія (cover)
|
|
Опис:
Якісні мінусовки на замовлення, різні жанри, є багато готового матеріалу(можу вислати католог), звертайтесь ел.пошта: olexander-muz@i.ua моб. 097-836-28-26, 093-118-90-32 або ч-з повідомлення на сайт!
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Made In Ukraine (гурт) - Лілія 11
Не сама, не сама лілію садила,
Не сама, не сама лілію ростила,
Ой ти лілія, лілія, рости ж моя лілія,
Рости ж моя лілія, ти моя лілея.
Ой ти лілія, лілія, рости ж моя лілія,
Рости ж моя лілія, ти моя лілея.
-
Ми удвох, ми удвох ллію садили,
Ми удвох, ми удвох лілію ростили.
Ой ти лілія, лілія, рости ж моя лілія,
Рости ж моя лілія, ти моя лілея.
Ой ти лілія, лілія, рости ж моя лілія,
Рости ж моя лілія, ти моя лілея.
-
Нащо брав, нащо брав мене невеличку
Цілував, обнімав, як перепеличку,
Ой чому ж ти не прийдеш, мене заміж не візьмеш,
Мене заміж не візьмеш, я була б щаслива.
Ой чому ж ти не прийдеш, мене заміж не візьмеш,
Мене заміж не візьмеш, я була б щаслива.
-
Нащо брати, нащо брати мені пару з міста,
Що не вміє шити, прати, замісити тіста,
Ой ти лілія, лілія, рости ж моя лілія,
Рости ж моя лілія, ти моя лілея.
Ой ти лілія, лілія, рости ж моя лілія,
Рости ж моя лілія, ти моя лілея.
Коментарі:
Дякую!!
Дякую!!!Дуже класно!Є така можливість підняти на 1 тон?
Класно!!!
Добрий день Олександр!Якщо маєш мінус гурту Дзвони-Біжать літа-скинь демо версію прослухати.І напиши вартість мінусівок.Спасибі.
Дякую!
Якісно Дякую !
КЛАС !!! Сашко дякую !!! Ти як завжди,, на висоті!!!
Як це Сашик поділився БЕЗКОШТОВНО мінусом?
Дякую!!!!!
Ти хто взагалі такий, Юрик, ми ніби не знайомі ніяким боком, а ти вже хамиш на людях, НЕ СЕРЙОЗНО для "мужика"!!! Та й коментар як кажуть "... ні в тин ні в воррота..."
Не плутай хамство з сарказмом.Я не продаю мінуса,які скачав на "Агенство праздник"і на других сайтах,а слово "мужик"-це щось із фєні,назви краще лабух-це нам ближче.
Дякую
Пане Юрію, заливаю на всі сайти де зареєстрований виключно свої мінуса, а продавати свою працю чи дарувати це виключно моя справа, і прошу розбиратися перед тим як плювати людині в обличчя, мінусами якої ж потім користуєшся, все таки хамство тут а не сарказм!!!
Made In Ukraine (*группа, та ще й з двома П - це росіянізм)
Made In Ukraine (гурт)
Ну тоді,пане Олександр,вибачаюсь.
Дякую!
Дякую замінус!!!
ДЯКУЮ........ ПРОСО МІНУС БОМБА
Супер
Щиро вдячний!!!
Гарно дякую! красива робота!
Дякую!Гарна робота.
Моя Вам щира подяка!!!
ДЯКУЮ!!!
Гарна робота .Дякую..
Давно не ходив на сайт,зареєстрованив мабуть від початку створення.Чуваки,не коментуйте роботи аранжувальників,їх тут залишилось дуже мало.Просто не буде що скачувати.Беріжімо наш сайт,дотримуймось культули спілкування.
Гарно дякую! Микола Долішний:-підтримую!
Дякую за якісну роботу!!!
Дуже вдячний!!!
Супер. Дякую!!!
Юрій Шевченко, хамити це ти зря!Сашко всі мінуса пише сам,так що бикувати на весіллі треба!
А за мінус Сашко ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!Чекаємо на Червону Руту твою!
Дякую
Гарний мінус! Дуже вдячна!!!
ЯКА ВАРТІСТЬ МИНУСОВКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ?
Ватащук "Любить,Любить", Марина і компанія"Лілея"
ДЯКУЮ
дякую. достойна робота.
Дякую
Дякую
Дякую!









Останні коментарі
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!