MinusLviv.UA
Шановні користувачі. В даний момент на сайті тривають ремонтні роботи. Це стосується форми відвантаження мінусовок. Деякі елементи управління можуть відображатися некоректно. Просимо вибачення за незручності. Працюємо, щоб якомога швидше все зробити. З повагою адміністрація😇
Час до завершення:
Допомогти порталу
Музичні товари Соляр Мар'ян Елekтpоннa бapaбaннa ycтaнoвka ALESIS NITRO MAX KIT
Музичні товари Соляр Мар'ян Кomбoпідcилювaч для бac-гітapи Joyo JBA-10
Музичні товари Соляр Мар'ян YAMAHA P-125 (WH)
Музичні товари Соляр Мар'ян Сakcoфoн aльт Roy Benson AS-202K
Музичні товари Соляр Мар'ян Рaдіocиcтema LINE6 XD-V55
Музичні товари Соляр Мар'ян Стійka для cakcoфoнa SOUNDKING SKDH005
Музичні товари Соляр Мар'ян Синтeзaтop YAMAHA PSR-F52
Музичні товари Соляр Мар'ян Кaліmбa, 17 kлaвіш, maйcтpoва

Shatiks

Родаки

Тип файлу:
Аудіо
Бітрейт:
320
Розмір файлу:
8.2 МБ
Тривалість:
03:34
Мінусовку додав:

Shatiks

22 Червня 2026


Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися

Загальний рейтинг: 1 (Голосів: 0)

Додаткові дані:
Тематика:
весільна
Темп :
Помірна
Виконується:
Соло
Стать :
Будь яка
Властивості:
Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Належить до жанрів:
Свято святого ,
Танцювальна,
Весільна,
Весільна, поп ,
Весільні,
Власне аранжув,
Вшанування лік.
Текст пісні:

Родаки, родаки, ми ж одна родина.
Це ж бо нами, родаками сильна Україна.
Це ж бо нами, родаками сильна Україна.
Е-гееей!

(Куплет 1 )

Свате, свате, в добрую годину
Ти одержав доньку, я одержав сина.
А коли у них самих почнуться діти —
То хіба ж ми, свате, будем їх ділити?

Свахо, свахо, солоденька свашко,
Діточок ростити часом дуже важко
Але наша сваха рук не опустила.
За свою дитину — орден заслужила!

(Приспів)

Накриваймо столи скатертиною білою,
Хліб і сіль на тонкім рушнику покладім.
Привітаєм піснею, хлібом і сіллю
Родаків, хай вони ніколи
Не минають наш дім.
Хай вони ніколи
Не минають наш дім!

(Куплет 2 )

Куме, куме, ми ж дітей хрестили.
А оце сьогодні до вінця зводили.
Ми для них, коханих, ніц не шкодували,
Щоб вони нас потім добре поминали.

Ой, кумасю, золота кумасю!
Вип’ємо горілки і зап’ємо квасом.
Присувайся ближче, кумцю солоденька.
Ти ж до кума добра — наче рідна ненька.

Вірш Наталя Кулик (Лапікура)

Плюсовий запис


Коментарі:

(Куплет 3 )

Дружки, дружки, парубки-дівчата!
Молоді та гарні — ви окраса свята.
Але поки ви тут хвацько танцювали,
То у вас з-під носа наречену вкрали.

Будем, будем пити та гуляти,
Будемо співати, молодих вітати.
А сусіду злому, пияку дурному
Випишем «подяку» — штурхана у… спину.