Soloway (Гурт)
Для Героїв України
|
|
Опис:
слова: Людмила Ткачук
музика, аранжування: Олександр Федоренко (SF Maestro))) 097 836 28 26
виконує гурт SoloWay
солісти: Людмила Ткачук
Людмила Горова
Валентина Шевчук
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- війна, Герої, патріотична
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор.
Текст пісні:
SoloWay Для Героїв України
слова: Людмила Ткачук
музика: Олександр Федоренко
1.
Мої земляки покинувши дім
Пішли боронити країну,
Не знаючи страху, втамуючи біль
Згуртовані в силу єдинну
Не зможуть здолати ту міць вороги,
Бо ми ще козацького роду
Не зломить той вітер калини гілки,
Бо в ній живе серце народу.
Приспів:
Для Героїв України
Заспіваєм пісню цю,
За незламну вашу віру
Щире серце й доброту
Всім Героям вічна слава
В історичнім полотні
Хай прославить вас держава
Для майбутніх поколінь!
2.
Рясними дощами умилась земля
Змиваючи біль тої втрати!
Небесная сотня, за нею війна
Й не всіх дочекалася мати,
Запалимо свічі й помолимось ми
За тих, хто залишився з нами
А тих, хто у небо, ключем полетів
Згадаймо в хвилині мовчання......
молитва
Мій Господи, молюся я тобі
Прошу про тихі ночі і ясні світанки
Синів і дочок України захисти
Що йдуть за правду в бій із окупантом
Прошу тебе щоб ти життя зберіг
Щойно народженим маленьким янголятам
І небо всим єством своїм закрив
Бо землю рідну ми не хочем віддавати
О, Господи, молюся я тобі
Перед іконою я стану на коліна
За всі гріхи пробач нас й збережи
Ця молитва нам усім потрібна
Коментарі:
Пане Олександре,щиро дякую за пісню,яка торкається найглибших струн душі,щиро дякую за правду і патріотизм у кожному слові.Нажаль,чомусь,колеги більше "цінують" Ти капуста,ти розсада... чи Хлопців рота і щось в такому стилі ,та з величезним захопленням співають дифірамби ШІ.Низький уклін авторам та виконавцям цієї пісні !!!
Щиро дякую!
Подяка від душі.
Гарна пісня, щиро дякую!!!









Останні коментарі
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!