Status Quo
НЕ ХОЧУ В АРМІЮ
|
|
Опис:
Сл.Василь Мельникович
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Слова Василь Мельникович
*-----------------------------------------
1.Повєстка на руки мені прийшла
І мама з татом гірко плакала
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
2.Спочатку духами усіх зовуть
І кірзаком по морді б’ють,б’ють,б’ють
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
3.А нас послали у маршбросок
А ми усі зарилися в пісок,
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
4.А замість зброї дали раскалі
А офіцери самі москалі
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
*--------
5.Гнила капуста, а в мами бульйон
+1
Гнила капуста, а в мами бульйон
І старшина керує: « Рота подйом!!!»
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
6.Я в інститут поступлю або женюсь
Я в армію не піду, бо я боюсь
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
7.Повєстка на руки мені прийшла
І мама з татом гірко плакала
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
*-----------
8.Спочатку духами усіх зовуть
І кірзаком по морді б’ють,б’ють,б’ють
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
Не хочу в армію,о-у-о не хочу в армію
Коментарі:
Я перепрошую. Я так думаю,що після такого тексту, жодні батьки не пустять свою дитину захищати Батьківщину!? Чи я не правий ? В таку армію я би свого сина не пустив. Не для того я ростив,щоб кирзаком по пиці, гнила капуста, і т.д,і т.п. Та нехай оті сволоти. які сидять в верховній раді підставляють морду під кирзак вражий.
Дякую, шикарно зроблено....
Як не гіко,але багато те є правда, мій син служив проте не жаліє бо армія багато і навчає.
МИРУ НАМ ВСІМ НАД ГОЛОВОЮ!!!!!!!СПІВАЙМО ОРИГІНАЛЬНИЙ ТЕКСТ ЧИ РІДНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ,ЯК ДУША ЗАБАЖАЄ!!!МІНУС СУПЕРОВИЙ!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Я служив два роки і армія мене нічому не навчила, дідівщина і голод. Тільки час згаяв
dyadyavanya55 , Світер є теплий, а є такий в якому й холодно, але одним словом СВІТЕР. Так й частини є різні, але я додав коментарій судячи з даного тексту. Дякую.
Я собі так думаю, що в нас армія поміняється зараз кардинально. І будуть вчити ті хто зараз в АТО. І "дідовщина" буде правильна. Будуть помагати молодим рекрутам. Можливо це просто думка, або мрія. Як би так могло бути.
Я притримуюсь думки, що такі відомі речі треба співати мовою оригіналу, тобто англійською. Потратити з парнасу 100 грн на вчителя англійської, щоби поставити більш-менш вимову. Принаймні я так зробив
Ваня, кльова фанера!!!
Дякую Сергій!!!!!!!!!!!Радий чути Твою об"єктивну думку!!!
нормально звучить
Дякую Юра!!!
...а таки файно, курча його в армію...
Дякую Олександр...а таки файно за коментар...
шановні не бійтесь пускати дітей в армію !! це таке було коли був радянський союз це називалось дідівщина !! зараз такого взагалі не існує !!!









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!