Tantsyura
Тьоті треба спокій
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Коментарі:
Дякую!
Дякую
ХІТяра !!! СУПЕР ! ДЯКУЮ !
Дякую!
Дякую!
Вау! Позитивчик під'їхав! Велике дякую! Хай живе Танцюра!!!
Дякую!
Дякую !
Дякую!
Дякую! Будь-ласка, якшо нескладно, без беків,був би потрібен варіант.
Дякую, супер!!!
Дякую!
Дякую!
Дякую!
Супер!!! Дякую!!!
Дякую
Супер!Дякую!
супер.
ЧУДОВО ДЯКУЮ ВЛАСНИКУ ЗА ОРИГІНАЛЬНИЙ МІНУС!
Сил бракує, побут тисне,
Голова вже скоро трісне.
Дайте пледи, дайте спокій,
Світ занадто вже жорстокий!
Не дзвоніть і не пишіть,
Дайте тьоті просто жить!
Приспів:
Тьоті треба спокій, тьоті треба дзен, |
Щоб ніхто не кликав десять раз на день! |
Тьоті треба гроші на картку, дзинь-дзинь, |
І щоб у бокалі був мартіні або джин! | (2)
Все набридло, все дістало!
Сну завжди занадто мало!
Не дзвоніть і не пишіть,
Дайте тьоті просто жить!









Останні коментарі
olegantonenko: Щиро дякую!
lyonya55: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Павло Салганюк: Дякую!
igor_m2008: https://www.google.com/search?q=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&rlz=1C1_____ruUA1010UA1010&oq=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&aqs=chrome..69i64.19j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:ab62a9cc,vid:tZvI-EF00NU,st:0
igor_m2008: "Петлюра"-"Ковыляй по-тихонечку"
igor_m2008: Дякую!!!!Шікарно!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
олена євтушенко: Клас! Дякую Гаврилович!
Олександр MaestroS : ще шось про рюський шансон нагадує
Олександр MaestroS : Чи це кацапи вкрали в нас пісню чи це переспів украінською? мелодія знайома але там було шось не про черешеньку
karpenko7447: Дякую за пісню. А можна без бек.
Вася: Дякую
igorbollan: Дякую
igorbollan: Дякую!
ava0520ava: МАЙСТРЕ! ЩОСЬ НЕ ТЕ((
ava0520ava: ДЯКУЮ!!! БіМба111
Dozuk1966: Файно !!!
Іван Поліщук: Класссссс
RimskiyIvan: Браття ЛАБУХИ напишіть краще ,і буде вам многая літа!!!
V07a01lera: Дякую !
shadow08: Дуже арно.Люблю цю пісню
shadow08: Будь ласка.Дайте хтось знати,чи є щось цікавоо тут.
Peet Калуцький: Oleg1Hu,аналогічна ситуація,що і з Dima13131.В бан на тиждень.
Peet Калуцький: Dima13131,це згенеровано за допомогою ШІ.А ви посидете тиждень в бані,повчитесь культурі спілкування.На сайті мова спілкування солов'їна,а не...
Oleg1Hu: Що це за срач?
dima13131: хто ці фігню писав ?
olenakot22: можна плюсик) вдячна) maksimchuchka86@gmail.com