Wellboy
Гуси(mix)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Текст пісні
А ми йдемо на різні туси
І відлетіли наші гуси
Під музику, під нотки блюзу,
Знімаю вже не твою блузу
Знімаю вже не твою блузу
Знаєш, мене не бісить вже хруст пальців
І купа копійок в моїй кишені,
Я просто хочу подивитися у вічі,
Попасти в самий-самий центр у мішені!
Знаєш, мене ти більше не вставляєш
І гуси-гуси в вирій розлетілись.
І я не жив, я формував тут свою душу,
Ви не схотіли
Ми йдемо на різні туси
І відлетіли наші гуси,
Під музику, під нотки блюзу
Знімаю вже не твою блузу
Знімаю вже не твою блузу
Ми йдемо на різні туси
І відлетіли наші гуси
Під музику, під нотки блюзу,
Знімаю вже не твою блузу
Знімаю вже не твою блузу
Знаєш, і розійшлись наші дороги,
Посипалися в різні боки, як лавина
На право мої, а на ліво твої ноги,
І цілого тепер моя - ти - половина
Знаєш, ти у цій грі мені програєш,
І ми залишитись разом хотіли
Побачив очі я твої зелені в залі
І зрозумів, що наші гуси прилетіли!
Ми йдемо на різні туси
І відлетіли наші гуси,
Під музику, під нотки блюзу
Знімаю вже не твою блузу
Знімаю вже не твою блузу
Ми йдемо на різні туси
І відлетіли наші гуси
Під музику, під нотки блюзу,
Знімаю вже не твою блузу
Гарна робота.Дякую!!!
Відредагований текст
3:27
Знаєш, мене не бісе вже хруст пальців
І купа копійок в моїй кишені
Я просто хочу подивитися у вічі
Попасти в самий-самий центр у мішені
Знаєш, мене ти більше не вставляєш
І гуси-гуси в вирій розлетілись
І я не жив, я формував тут свою душу
Ви не схотіли
Ми з тобою на короткій
З мене спліф, а з тебе — водка
Ріхтер грає Баха на пластинці
Ще поки не їдь додому
На таксі чи своїм ходом
Твій прихід співпав з моїм приходом
2:09
Ми йдемо на різні туси
І відлетіли наші гуси
Під музику, під нотки блюзу
Знімаю вже не твою блузу
Ми йдемо на різні туси
І відлетіли наші гуси
Під музику, під нотки блюзу
Знімаю вже не твою блузу!
1:39
Знаєш... і розійшлись наші дороги
Посипалися в різні боки, як лавина
Направо — мої, а наліво твої ноги
І цілого тепер моя ти половина
Знаєш, ти у цій грі мені програєш
І ми залишитись разом хотіли
Побачив очі я твої зелені в залі
І зрозумів, що наші гуси прилетіли
0:52
Ми йдемо на різні туси
І відлетіли наші гуси
Під музику, під нотки блюзу
Знімаю вже не твою блузу!
Ми йдемо на різні туси
І відлетіли наші гуси
Під музику, під нотки блюзу
Знімаю вже не твою блузу!









Останні коментарі
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!
Леся Гріщенко: Красненько подякувала!
polisianka: Дуже дякую за мінус! Можливо є мінус пісні " Ой на горі на прострі"???? Дуже потрібно..
Павло Салганюк: Дякую!
kumenichi: дякую