Wellboy
ВИШНІ
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Задавка+бек.
Плюсовий запис
Коментарі:
Вишні вишні ну як так вийшло
Наші із тобою вишні розцвіли на тому тижні
Вишні вишні ви дивовижні
Ми з тобою дуже схожі але не сумісні
Баночка вишневого кампота
І не смішно шо так
Я підкинув вишню в небо
Не попав до рота
З певної хвилини
закохався сильно
Не дивився на часи
Загубив годинник
Ніжно так ніжно
Вийшло як вийшло
Вище і вище
Танці в ліжку на горищі
Вишні вишні ну як так вийшло
Наші із тобою вишні розцвіли на тому тижні
Вишні вишні ви дивовижні
Ми з тобою дуже схожі але не сумісні
Вишні вишні ну як так вийшло
Наші із тобою вишні розцвіли на тому тижні
Вишні вишні ви дивовижні
Ми з тобою дуже схожі але не сумісні
Вишні вишні ну як так вийшло
Наші із тобою вишні розцвіли на тому тижні
Вишні вишні ви дивовижні
Ми з тобою дуже схожі але не сумісні
Ми з тобов любили пироги вишневі
І висіли разом ми як вишні в небі
Чом ти так на мене схожа моя бейбі
Думав вишні стиглі а вони зелені
Ми з тобов робили
Все можливе й не можливе
Ти як вишня я як слива
Там на дворі сильна злива
Я іду сумний і мокрий
Без надії з позітіва
Ви дивовижні
Вишні вишні ну як так вийшло
Наші із тобою вишні розцвіли на тому тижні
Вишні вишні ви дивовижні
Ми з тобою дуже схожі але не сумісні
Баночка вишневого кампота
І не смішно шо так
Я підкинув вишню в небо
Не попав до рота
З певної хвилини
закохався сильно
Не дивився на часи
Загубив годинник
Ніжно так ніжно
Вийшло як вийшло
Вище і вище
Танці в ліжку на горищі
Вишні вишні ну як так вийшло
Наші із тобою вишні розцвіли на тому тижні
Вишні вишні ви дивовижні
Ми з тобою дуже схожі але не сумісні
Ми з тобов любили пироги вишневі
І висіли разом ми як вишні в небі
Чом ти так на мене схожа моя бейбі
Думав вишні стиглі а вони зелені
Ніжно так ніжно
Вийшло як вийшло
Вище і вище
Танці в ліжку на горищі
Вишні вишні ну як так вийшло
Наші із тобою вишні розцвіли на тому тижні
Вишні вишні ви дивовижні
Ми з тобою дуже схожі але не сумісні
Ми з тобов робили
Все можливе й не можливе
Ти як вишня я як слива
Там на дворі сильна злива
Я іду сумний і мокрий
Без надії з позітіва
Ви дивовижні
Вишні вишні ну як так вийшло
Наші із тобою вишні розцвіли на тому тижні
Вишні вишні ви дивовижні
Ми з тобою дуже схожі але не сумісні
Баночка вишневого кампота
І не смішно шо так
Я підкинув вишню в небо
Не попав до рота
З певної хвилини
закохався сильно
Не дивився на часи
Загубив годинник
Ніжно так ніжно
Вийшло як вийшло
Вище і вище
Танці в ліжку на горищі
Вишні вишні ну як так вийшло
Наші із тобою вишні розцвіли на тому тижні
Вишні вишні ви дивовижні
Ми з тобою дуже схожі але не сумісні
Ми з тобов любили пироги вишневі
І висіли разом ми як вишні в небі
Чом ти так на мене схожа моя бейбі
Думав вишні стиглі а вони зелені
Ніжно так ніжно
Вийшло як вийшло
Вище і вище
Танці в ліжку на горищі
Вишні вишні ну як так вийшло
Наші із тобою вишні розцвіли на тому тижні
Вишні вишні ви дивовижні
Ми з тобою дуже схожі але не сумісні
Ми з тобов робили
Все можливе й не можливе
Ти як вишня я як слива
Там на дворі сильна злива
Я іду сумний і мокрий
Без надії з позітіва
Ви дивовижні









Останні коментарі
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!
Леся Гріщенко: Красненько подякувала!
polisianka: Дуже дякую за мінус! Можливо є мінус пісні " Ой на горі на прострі"???? Дуже потрібно..
Павло Салганюк: Дякую!
kumenichi: дякую