Сьогодні 29 березня кілька годин сайт був недоступним. Сталося це через DDoS атаку на сервери нашого хостера в Німеччині. Сподіваюся таких ситуацій більше не буде, принаймні ми робимо все для того, щоб звести їх до нуля.
Просимо вибачення перед всіма користувачами.
З повагою,
Роман Метельський
Новини на порталі
Перебій в роботі сайту
Конкурсанти на Своєму Радіо
Від сьогодні пісні усіх учасників конкурсу "Весняний передзвін 2012" кожного дня з 14.30 звучатимуть на Своєму Радіо. Окрім, як зі сайту, радіо можна прослухати відкривши потік у плеєрі:
http://minus.lviv.ua:8001/minusradio.m3u
Допоможіть врятувати життя Ярославі Щомак(Кузьо)
Допоможіть врятувати життя Ярославі Щомак(Кузьо) жительки с.Н.Яблунька Турківського р-н. Львівської обл.. !!!!!
26-річнійЯрославі Щомак (Кузьо) в четвер 23.02.2012р. видалили дві нирки. Перша операція пройшла успішно, і зараз вона знаходиться на лікуванні у Львівській обласній клінічній лікарні – відділення гемодіалізу 3-тя палата (Львівський мед.інститут). Протягом трьох тижнів, вона щодня на дві години буде підключена до діалізу, після чого буде друга операція і їй здійснять пересадку нирки від донора (батька Ярослави)
Її сім'я не в змозі профінансувати усі витрати пов'язані з операціями та дорогим лікуванням.
Пропоную
Перенести всі альтернативні записи, всі інструменталки, крім польок та вальсів у свої аудіозаписи. Ваша думка?
Анонс он-лайн конкурсу вокалістів "Весняний передзвін"
Хоча ще не всі зимові свята віддзвеніли колядою, але уже час думати про весну та весняний конкурс вокалістів. Реєстрація на нього розпочнеться 1 лютого 2012 року і триватиме до 1 березня.
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Вітаєм Вас із Новим роком,
З всіма Різдвяними Святами!
Нехай життя із кожним кроком
Ваш дім наповнює скарбами!
Хай сонце радо Вас вітає,
Кує зозуля літ багато,
Здоров’я з пишним короваєм
Приходить в будні і на свято!
Нехай тепло людських сердець
Вам душу щиро зігріває,
І переможних справ вінець
Хай Вашу голову вінчає!
Хай ширшим стане друзів коло:
Протягне руку всякий стрічний,
І буде кожен день казковим
Як ніч Різдвяна й Новорічна!
Ситуація з двійниками - прошу поради!
Останнім часом на порталі склалася цікава ситуація - непорядні користувачі реєструються використовуючи імена поважних та авторитетних людей порталу і починають відверто флудити. З одного боку можна заборонити використання однакових імен, але така ситуація може призвести до того, що користувач, якого звати Роман Метельський і який проживає десь, наприклад, в Барнаулі, не зможе зареєструватися під своїм справжнім іменем. Ситуація складна і двояка. Можливо хтось має своє бачення її вирішення - підкажіть, буду вдячний.
З повагою,
Роман Метельський
Фото та відео звіти про конкурс-фестиваль "Зимові Зустрічі"
Вітаю усіх!
Можливо трохи з запізненням але викладаю фото на відео звіти про наш конкурс-фестиваль "Зимові зустрічі". Дивіться відео та завантажуйте фото.
Переможці та учасники конкурсу "Зимові зустрічі"
Нарешті трохи розгрібся з конкурсом і зі всіма нюансами його організації і викладаю імена наших "ГЕРОЇВ"! Насамперед хочу щиро подякувати всім учасникам та гостям конкурсу за приїзд і за підтримку!
"Своє радіо" запрошує до співпраці.
Шановні друзі,3 грудня на нашому порталі в тестовому режимі розпочала роботу он-лайн радіостанція "Своє радіо". На даний момент вона ще дуже юна і "голенька". Тому звертаюся до вас усіх з проханням про допомогу. Хто має технічну можливість - запишіть джингли для нас. А ми, як зможемо - так віддячимо.
Наперед вдячний за підтримку,
З повагою,
Роман Метельський









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!