Інформація про користувача
- Місто:
- Львів
- Країна:
- Україна
- Стать:
- Чоловіча
- Статус:
- Користувач
- Рейтинг:
- Оцінка:
- 1 (Голосів: 1 )
- Про себе
СТУДІЯ НАДАЄ ПОСЛУГИ:
__________________________________________
●Запис одного треку (+ Зведення та Мастеринг)
●Запис треку без зведення
_______________________________________
ТАКОЖ ВИ У НАС МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИ:●Запис аудіо-привітань.
●Рекламні аудіоролики.
●Аудіокниги.
●Аудіоказки.
●Ааудіозвернення.
●Аудіопроповіді.
●Аудіоінтерв’ю.
●Інтерв’ю для радіо.
●Озвучування фільмів,серіалів, мультфільмів, корпоративних фільмів, дубляж.
●Запис живих інструментів:
_______________________________________ ТАКОЖ:●Виробництво мінусів:
●Пісня під ключ:ЦІНУ ПОТРІБНО УТОЧНЮВАТИ!
_______________________________________
ПОСЛУГИ НАДАЄМО ЩЕ ТАКІ:●Фотограф,та Візажист з вами на вашому виступі чи презентації,або Весіллі,Корпоративі, професійна
Фотосесія:
●Фото студія на виїзд:Ціна Договірна:
_______________________________________
Студія обладнана по усім студійним параметрам:
Кімната звукозапису, Апаратна,та Кухня:
_______________________________________
Детальніша інформація:Контактні тел: Київстар:098-429-38-96:breverecords@gmail.com
або
http://vk.com/markus.max.ukraine.lviv









Останні коментарі
Volodymyr Yavorskyi: Дякую!
Volodymyr Yavorskyi: Дякую!
Volodymyr Yavorskyi: Дякую
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ!
Volodymyr Yavorskyi: Дякую!
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Віктор Каракуша: Все класно, але гучність приспіву повинен бути тихішим в два разм за оригінал, бо співати в унісон з гучним приспівом не практично..Дякую..♪♥♪♫
V07a01lera: Дякую !
Strelbitskiy: Ще раз дякую, класний мінус, та чи можна текст без купи позначок? Задовбався коригувати. Мабуть, комусь вони потрібні... Чесно - не знаю.
alex_2011: Дякую!
V07a01lera: Дякую !!!
Strelbitskiy: Дякую!
lyonya55: Дякую!
dedterna: Бомбезно! Дякую за таку роботу!
Peag17: Дякую, гарна композиція
Павло Салганюк: Дякую!
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ!
Oleksandr_Dnepr_1959: Дякую!
Micola65: Дякую.
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ!
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ!
Вася: Супер дякую !
mazuryk: Дякую!!!
VNikitin: Дякую!
VNikitin: Дякую!
ruslan_mamedovv65: Велике дякую!
ruslan_mamedovv65: Щиро вдячний!+5
Billka : Дякую!