Шановні користувачі. В даний момент
на сайті тривають ремонтні роботи. Це стосується форми відвантаження мінусовок. Деякі елементи управління можуть відображатися некоректно. Просимо вибачення за незручності. Працюємо, щоб якомога швидше все зробити. З повагою адміністрація😇
Час до завершення:
Останні коментарі
Віктор Каракуша: Все класно, але гучність приспіву повинен бути тихішим в два разм за оригінал, бо співати в унісон з гучним приспівом не практично..Дякую..♪♥♪♫
V07a01lera: Дякую !
Strelbitskiy: Ще раз дякую, класний мінус, та чи можна текст без купи позначок? Задовбався коригувати. Мабуть, комусь вони потрібні... Чесно - не знаю.
alex_2011: Дякую!
V07a01lera: Дякую !!!
Strelbitskiy: Дякую!
lyonya55: Дякую!
dedterna: Бомбезно! Дякую за таку роботу!
Peag17: Дякую, гарна композиція
Павло Салганюк: Дякую!
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ!
Oleksandr_Dnepr_1959: Дякую!
Micola65: Дякую.
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ!
Volodymyr Yavorskyi: ДЯКУЮ!
Вася: Супер дякую !
mazuryk: Дякую!!!
VNikitin: Дякую!
VNikitin: Дякую!
ruslan_mamedovv65: Велике дякую!
ruslan_mamedovv65: Щиро вдячний!+5
Billka : Дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!!!
ruslan_mamedovv65: Дуже вдячний за подарунок!+5
BIG BANNY : Дякую
V07a01lera: Дякую !
Надія гурт...Літній Тин...: саня щиро дякуєм за ваші прекрасні мінусовки ви молодець...
Chaldon228: КОЛЕГИ ДОПОМОЖІТЬ НІДЕ НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ ПІСНІ ОЙ ПОВІЯВ БУЙНИЙ ВІТЕР У ЧОЛОВІЧОМУ ВИКОНАННІ ДЕ ВЖЕ НЕ ШУКАВ !!!
Chaldon228:
chertic: бомба!