Інформація про користувача
- Ім’я:
- Володимир
- Прізвище:
- Мороз
- Місто:
- Тернопіль
- Країна:
- Україна
- Стать:
- Чоловіча
- Телефон (ICQ):
- 556186547
- Skype:
- ad7mir
- Вебсайт:
- http://vk.com/v_moroz
- Статус:
- Користувач
- Рейтинг:
- Оцінка:
- 1 (Голосів: 1 )
- Про себе
Спокійний, цілеспрямований, серйозний і водночас легковажний, прагну до здійснення своїх мрій, певний час приділяю навчанню чомусь новому, цікавому та корисному.
________________________________________
Не маю шкідливих звичок. Приорітетними вважаю ті бажання, які несуть в життя добро та радість, як для себе, так і для всіх інших.
________________________________________
Маю певні амбіції, заради яких готовий наполегливо працювати, та відстоювати свої позиції, але вони не пов'язані ані з досягненням фінансового багатства, ані отримання влади та контролю над людьми.
________________________________________
Якщо щось з цього матиму на своєму життєвому шляху, то це лише побічні "спецефекти", які у мене довго не протримуються, а будуть розподілені між тими, кому це дійсно необхідно для щастя.
________________________________________
Живу чесно, і мені нема чого приховувати від людей. Завжди кажу правду - будь-яка правда не може мені зашкодити, бо шкодить лише та правда, яка прихована за кривдою. Відповідаю за свої слова діями.
________________________________________
Нічого не очікую та не вимагаю від інших людей. Знаю, чого хочу, визнаю свої бажання, мрії, свій свідомий намір, і роблю те, що сприяє досягненню моєї мети, не порушуючи при цьому прав і волі інших людей.
________________________________________
Оптиміст та позитивна людина. Романтик, люблю мріяти. Люблю ласку і обійми, красу та мистецтво.
________________________________________
Не ідеальний, і не поганий - такий, який я є. Схильний до гнучкості та динаміки, задля найкращого балансування в гармонії між свідомістю та душею (розумом та серцем).









Останні коментарі
VNikitin: Дякую!
VNikitin: Дякую!
ruslan_mamedovv65: Велике дякую!
ruslan_mamedovv65: Щиро вдячний!+5
Billka : Дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!!!
ruslan_mamedovv65: Дуже вдячний за подарунок!+5
BIG BANNY : Дякую
V07a01lera: Дякую !
Надія гурт...Літній Тин...: саня щиро дякуєм за ваші прекрасні мінусовки ви молодець...
Chaldon228: КОЛЕГИ ДОПОМОЖІТЬ НІДЕ НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ ПІСНІ ОЙ ПОВІЯВ БУЙНИЙ ВІТЕР У ЧОЛОВІЧОМУ ВИКОНАННІ ДЕ ВЖЕ НЕ ШУКАВ !!!
Chaldon228:
chertic: бомба!
Lewik: Щиро дякую!!!
Lewik: Дякую!!!
Lewik: Дякую !!! Супер!!!
Howplay39: Дякую гарнесенько!!!
muroslav_lax29: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
Lewik: Дякую!!!
sandro_sasha: ФАЙНО ТАК ТРИМАТИ
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Щиро дякую !
V07a01lera: Дякую !
kampazitor: ДЯКУЮЮЮЮЮ!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !