Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Будь-ласка, на здоровя!

Як на мене, то ціна не завжди і показник якості мікрофона бо як не раз вже відмічено - мікрофон слід підбирати індивідуально до конкретного голосу. За час своєї "карьери" я користувався фоніком, шурою але найбільш вдалим став зовсім, здавалося б дитячий по ціні мікрофончик JUSE DM-346. Якось було на дискотеці підійшов мужик і каже мол "мікрофон маю, можу віддіти бо він мені в 100 років здався". То через годину часу той мікрофон вже був в мене. Яке ж було моє здивування коли я попробував в нього заспівати пісню. Ніби для мене і створений. Відтоді вже лише нього і використовував. Користувався ним десь до 3-х років. От тільки зараз халепа сталась - впав на підлогу, випадково і ...... робить через раз, то так як треба, то якось так, як ніби то я в нього говорю з 4-х метрової відстані, щось в ньому стало западати. Шкода, але мубудь то вже йому кінець прийшов. Шукав в інтернеті такий - не знайшов. Щоб в когось з вас десь завалявся - викупив би.

Тож ще раз скажу - не завжди ціна показник, хоча і вона відіграє величезну роль - головне індивідуальний підбір. Коли ж підбираєш то по одній пісні теж не зорієнтуєшся, тут треба цілу халтуру відпрацювати щоб зрозуміти - підходить чи ні. То ж купувати мікрофон варто в "своєї" людини, взяти декілька різних і поїхати з ними на халтуру і по ходу діла провіряти, періодично міняючи один на інший - до кінця дивись і визначишся який тобі найбільше підходить.

Підкажіть чи варто брати мікрофон Aydix f50.
Підкажіть будь-ласка чи варто брати мікрофон Aydix f50

1. Прочитайте всю тему спочатку, від першої сторінки, не пропускаючи жодної.

2. Якщо лінь, то ніхто вам нічого не порадить. Вам співати - вам і вибирати. Подобається і підходить - купляйте. Але краще не купляйте...

Перед тим як остановити свій вибір на конкретній моделі мікрофону, раджу позичити дану модель і відпрацювати на ньому бодай один вечір.

Audix варто брати ОМ5, ОМ6  має більший обєм ніж Шур Бета58  і взагалі не заводиться

Субєктивно

А я якраз працюю на ОМ5 а напарник на ОМ6, та мої дві вокалістки тільки см58!

 

    Часто працюю в Audix OM-7, ОМ-5. Мікрофони випробувані на звуковому обладнанні: - Mackie Onyx 1220 ; C-Audio Pulse 2*1100 ; Peavey UL215H - описую докладно для того, щоб ні в кого не виникало сумнівів щодо технічної об`єктивності оцінювання... Ці мікрофони серії ОМ бомбезні - жоден(!) динамічний "шур" і близько біля ОМів 5-х, чи 7-х і "не лежав"!!! Більше того - ці динамічні мікрофони мають АЧХ  практично на рівні провідних сценічних конденсаторних аналогів, ( особисто порівнював з "кандьорами" AKG C1000S, AKG C5, та Shure Beta87A) , а гіперкадіоїдна направленість практично виключає випадковий фідбек ! Ця серія має єдиний ґандж - ржавіє дротяна корзина, і то сильно.. Це вимагає бережного повоження з нею - сушку, миття, часте фарбування і т.д.  Хочу нагадати товариству, що я говорю про мікрофони динамічні - конденсаторні, то вже інша пісня, умови експлуатації і ціновий сегмент.... Мікрофон звичайно варто пробувати - і то не на "раз, два, три проба", а на ціле весіллячко, репетицію - поцмакати в нього, покричати, пошепотіти в смак... Моя особиста рекомендація тим, хто намірився купувати динамічні вокальні мікрофони для професійної роботи (співу!!!) - купуйте Audix  OM-5, OM-6, OM-7, OM-11! НЕ пожалкуєте !!!
Якби мав би "з жиру" на щось свої "ОМіки" замінити, то хіба що на Neumann KSM-105...
PS. Щоб не викликати праведного гніву щасливих власників Sennheiser i Beyerdynamic: з "баєрами" тісно не стикався, але порівнював ОМ-5 з Sennheiser E-945  - "сенхайзер" нічим мене не вразив окрім ціни, порівняння у співвідношенні ціна-якість на користь Audix OM-5.

PPS. Щодо того, чи брати для роботи Audix F-50 - брати і кидати в стіну, в підлогу і т.п.  Цей мікрофон для домашнього п`яного караке з кумом і його дітьми - дубовий, надійний, і примітивний по звуку...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти