Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Порадив би більше займатись вокалом, а не пошуком мікрофонів. Професійні співаки над цим не заморочуються, лише аматори шукають "саме того індивідуального і неповторного". Кілька років тому визвучували концет на День Міста в м.Ходорів. На завершення концерту співав Павло Табаков. Співав в шнуровий Audix OM-5. Були і SM-58, і Beta-58A. Він не вибирав, а лише спитав:"В який мікрофон співати?". І не тому що йому все одно, а тому що для нього важливий сам спів. Хто чув Табакова вживу - той зрозуміє про що я. І свідком подібних історій я був не раз. Не допоможе ні "золотий мікрофон", ні супер кастом-шоп інструмент коли музикант не має даних, досвіду і вміння.

Згадав старий анекдот.....

Впіймав бас-гітарист золоту рибку..... вона каже давай три бажанння..

Він: 1- хочу круту шестиструнну басуху за 3000 баків

        2- хочу кабінет басовий з ламповою головою....

        3- щоб я з нашим драмером в сильну долю попадав!

Рибка: давай на третє я краще тобі ще одну дуже круту басуху організую.....

Маю питання до учасників форуму. Чи захищена мембрана сучасних конденсаторних мікрофонів від вологи? Бо в старих радянських МК-2 і МКЭ-100 це була справжня проблема.

Може хтось мав можливість працювати з мікрофоном HEIL 22 або 35 . Поділіться враженнями. може порівнювали з якимось іншим мікрофоном?

Невеликий  приклад.Брав  мікрофон  для  своєї  дружини.Як  і  всі  схопився  за  бету.Яке  було  розчарування  коли  бета  не  прозвучала(в  моєї  дружини  дуже  потужний  вокал).На  весіллі  вів  тамада  на  акг5.І  під  час  співу  дружини  він  поміняв  бету  на  свій  акг.Я  прозрів  відразу.Ось  так.Ще  одне  хочу  сказати.Скільки  я  неїздив  по  концертах(я  працюю  в  афганському  гурті "ВІВАТ") і  працювали  разом  з  Газмановим,на  моє  здивування  переважно  виставляють  для  співу  бету58.

на  моє  здивування  переважно  виставляють  для  співу  бету58

А чому здивування? 58 -ий та бета 58 визнаються найбільш універсальними мікрофонами. Саме в цьому секрет їх популярності. А кращих від них мікрофонів є ціла купа, тим більше якщо говорити про особливості чийогось голосу. Але це мікрофони в які на концертах співають зірки світового рівня, і не жаліються.

P.S. Замість шукати самий-самий мікрофон, краще купити нормальну акустику, від неї найбільше залежить якість звучання.(але то набагато дорожче ніж "крутий" мікрофон)

VANOLABYX  уточніть - бета 58 чи бета 58а?

58а

 

Хто підскаже, чим відрієняється по звуку мікрофони Electro-Voice N/D 767A від AKG D5. 

В AKG D5 пробував співати, ніби непогано звучить, краще ніж розхвалений Shure SM58, а ось електровойса навіть і не чув. Бачу щодо Electro-Voice N/D 767A великий ажіотаж, хоча "казали люди", що ніби в нього більше середини ніж у AKG D5, можливо буде "різати вуха"?

А хто, щось може сказати за Electro-Voice N/D 767A, як він наприклад  у порівннянні з sm58, і де більше середини ?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти