Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Конденсаторний мікрофон - це, звичайно добре, але всі кондюки дуже тендітні, будь-який удар і його можна викидати, на рахунок перепадів температур і вологості - не знаю. А ще, кондюки люблять заводитись...

Ну що ж, дякую за поради. Зробив такий висновок:

1. Конденсаторний мікрофон це добре, але - за специфікрю моєї роботи, особисто мені, він не підходить;

2. Полазивши в неті та прислухавшись до поради колеги rezonar, зупинив свій вибір на Elektro-Voice N/D767:

3. Чомусь згадав байку "Обезьяна и очки" ... Хочабувають моменти, коли людина має дійсно гарний голос та манеру виконання - просто "окуляри" не підходять за своїми параметрами

 

Щиро дякую всім хто відгукнувся.             

                         Форум дійсно класна та потрібна річ на сайті!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вибачте що знову турбую.

Сьгьдні звернувся до свого доброго знайомого, який поставляє апаратуру з приводу мікрофону електровойс 767. Його відповідь мене здивувала. "навіщо платити 200$ коли можна заплатити 300 грн. і отримати чудовий мікрофон. Просто за такі кошти купляється інша фірмова голова мікрофона і просто ставиться в корпус, наприклад, старенької бетти а звучить набагато краще ніж електровоз та бетта разом взяті. Є декілька типів таких головок, тобто можна підібрати під свій голос..."

Можливо з вас, шановні колеги, хтось про таке чув а можливо і проводив таку операцію своєму мікрофону, поділіться будь-ласка своїми враженнями.  Розмова велась по телефону і прозвучала назва чи то МЕККІ, чи то МЕЙКІ. Тобто щось на кшталт цих слів.

Ця  головка мабуть "текі" чи "Такі" вже точно не пам"ятаю. колись коштувала 60 грн.

У нас деякі музиканти від них "балдєют". Я продав, бо звучить не натурально.(АЛЕ, МОЖЕ МОВА ЙДЕ ПРО ЩОСЬ ІНШЕ)

Ванько передзвони мені, щось придумаємо. 

Привіт Женя. Насамперед хочу привітати тебе з святом Різдва Христового, побажати тобі та твоїй сім"ї всього найкращого що може бути.

Мабуть так і є ці "Текі" чи "Такі", швидше всього "Текі". У вас вчиться в 401й групі Костя так це я говорив з його батьком. Як він мені сказав,то в Умані лише він штук 20 продав.

            

Різницю в якості мікрофонів чути при збільшенні ціни акустики. На дешевій акустиці подеколи відвертий фейк звучить не гірше нормального мікрофону. От і звідси і беруться казочка про "чудодійне перетворення". 

Доьрого дня Ігоре, з Різдвом Вас. Цілком можливо що Ви маєте рацію. Акустика у мене не "ахті" - 1300w ( 2 х 350 топи + 1 х 600 саб) всього за 12000грн. то можливо "невеличке" перевтілення і допоможе, адже 1100грн., для простого лабуха, на дорозі не валяються, хоча всім відомо що скупий платить двічі.  Саме тому я і поліз на форум, щоб не платити двічі.  Хочу почути думку людей які робили такі "операції" своїм мікрофонам.

 

І ще, Чи бувають електровози N/D 767 китайцями? Якщо так, то як їх відрізнити, щоб не попасти на "фуфєл". Чому запитую? Знайшов в неті - одна сімейна пара лабухів з миколаївської області пропонує  нові ( в упаковці з тримачем та чохлом) войси N/D 767 лише за 1100грн. начебто зі штатів.

Я брав теж у цих людей свого войса. То ходу скільки я спілкувався, штати 767 войси вже не випускають, а по ліцензії їх збирає Тайвань так як Ямахи і остальні відомі бренди.

767-й належить до тих мікрофонів якими можна користуватись до кінця кар'єри

Правда деколи після мутації голосу виникає потреба змінити мікрофон

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти