Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Так тут тоже нюанс, сам розумієш на його апараті звук один, на моєму буде інший) Істини дійти важко) Взагалі я планую в кінці сезону щось брати, думаю до того часу оприділюсь)

Апарат апарату звичайно рознь, Я правцюю на Soundcraft GIG RAC 1000ST- може й не найкращий мікшер (бракує трохи йому функціональності), але скажу вам, що він має дуже правдиве звучання, принаймі всілякі там "берінгери" та "ямахи" бюджетного сектору навіть не приходиться з ним порівнювати... Кажуть кожна жаба своє болото хвалить, але я рекомендував би взяти Аудікс ОМ5 полосочка в нього аж до 19,5Khz, тобто це динамічний мік з параметрами кандьора - не пошкодуєш!А той синх - ну ніби все кльово звучить поки в нього "расскаєш", а починаєш співати і тобі починає конкретно бракувати високої середини, а як немаї теї "сталюки", то тиснеш (я особисто) на зв'зки і хрипнеш! Окрім того я часом використовую персональні моніторчики Sennheiser IE4 - слухавочки, то в них я сам собі з Аудіксом ОМ5 навіть дуже подобаюся!

Мікшер у мене якраз yamaha mg-166cx) Більше року користуюся жодного разу не пошкодував) Єдиний мінус це металічність звуку який притаманний якраз ямахам, але це теж на любителя, знаю звукача, який від того тащиться) За поради стосовно мікрофону красно дякую, при виборі буду все враховувати! Єдине, що мене напрягає так те, що Сенхейзер вдічі дорожщий фактично!)) Я чого за нього вчепився, бо він конденсаторний, і планував його якимось чином на студії використовувати) А після того, як ви сказали що Аудікс, котрий ВДВІЧІ дешевший, звучить краще, то тепер буду ой як сильно думати!) Ще раз ДЯКУЮ!)

конденсаторні мікрофони бояться вологості, тобто не можуть довготривало використовуватись на відкритому повітрі... Вони не зовсім надаються для весільної роботи, скоріше годяться для концертної діяльності, для рекодінга, хоча, як на мене, то для студіїї я б собі ліпше купив Audix CX 112. Якась лишня тисяча гривень, але маєш чисто студійний мік.

Ямахівські пульти досить надійні і ніби й непогано звучать, є сервісне обслуговування для них, але спробуй попрацювати на Soundcraft, отоді відчуєш різницю!

 

В нас є студійний мікрофон AKG моделі не пам"ятаю, не буду брехати. За нього давали десь 400, 400 з копійками доларів, але в нього металічний призвук, ми його через мікрофонний прєдусілітєль пускаємо, то трошки пом"якшує, але всеодно хочеться мати ще щось щоб можна було щось комбінувати. Про те що боїться конденсатор вологи не чув, дякую за консультацію!  ВРАХУЮ!

На рахунок пульта, то наразі навіть і не думаю щось міняти, правда коли купував ту ямаху, то вибирав між нею і саундкрафтом, але брав через доброго знайомого, то він мені ямаху нарадив. Саундкрафт не чув, і поки не хочу, аби не перемкнуло, і не потянуло міняти ямаху на нього!)))) зараз просто не на часі таке питання!)))

Ще раз дякую за цінні поради!)

 

Всім привіт !  

Хто працює , або чув мікрофон  Electro-Voice N/D 767 A        

http://www.microphone.ru/view/electro_voice_n_d_767_a    

напишіть ваші враження і думки.

Буквально на днях мені мають привезти на пробу Electro-Voice N/D 767 A, будемо порівнювати з шуриками см і бетою, опісля напишу свої враження...

Слухай, напишу - то добре. Було б ше дуже файно, якби ти спробував поспівати декілька різнопланових композицій в ці мікрофони і виклав треки. Ясно, що комусь під інший голос ці міки будуть по іншому звучати, та все ж був би "інтєрєсний опит" :-)

А ще краще поставити кілька мікрофонів поряд і записати один фрагмент одночасно різними міками. Звісно, якщо є технічна можливість....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти