Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Який колектив музикантів Ви зібрали б для гри в живу без фонограм?
Який колектив музикантів Ви зібрали б для гри в живу без фонограм?

Я також за гру наживо. Мій сусід  УДАРНИК в понеділок стукнуло 50, то його банда все в живу лабає, Склад: Корг па 50, ударник, бас гітара і ритм гітара.

А ми намагаємось лабати так  http://vkontakte.ru/club21037646 , (не судіть строго, це репетиція)

Я б зібрав: барабани, клава, гітара, бас. Проблема що ніхто нехоче з тих хто вміють. А всі розмови що людей треба привчати і т.ін. висмоктані з пальця. Культурний рівень людей вищий став. Ніхто собі не позволить піти до "фанерщиків" і щось там казати чи що. Публіка тепер дивиться на МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД зверху. І правильно роботь. Основна маса хто зараз працює в форматі весільно-кабацького заробляння грошей, від сили може тримати трьома пальцями лівої руки тризвук, а правою награвати мельодію на самограйці. Все.

Пане Василю-але хіба не ви зараз гоните гнилі панти своєю жаргонщиною?Ви б краще написали щось по суті замість цілого РОМАНУ.

Пане Василю тут ніхто ні на кого не ображається тут спілкуються і дуже добре що ви приєднались до цієї теми.Ось ви пишете що якщо грати на живо то надовго не хватить-я так зрозумів.Не знаю але колись ми грали на живо-років 15 тому і повірте були такі весілля-по 4 дні. 2 дні весілля і 2 дні гостинна і бувало дятько приходить десь так година 6 ранку і каже- хлопці та хватить вже .А ми молоді-років по 25 нам і кажем - та ще трохи -ось ще пару дівчат танцює.І головне після закінчення ніхто відпочивати не йшов-в голові були зовсім інакші плани. Головне що було весело і від роботи получав задоволення і енергію. Але і ти людям давав енергію.Подивись концерт де грають на живих барабанах і подивись де включають кнопку СТАРТ.З повагою Ігор.

 

Коли я ще був малим пацаном то бігав  на весілля подивитися як грають музики (а тоді ще були саме музики). Багато кантор, що тоді працювали, не мали навіть йоніки але була кухня, був бас, був акордеон, духачі, все те що зараз перетворилося на семпли в  Кубейсі і Нюендо. Чесно кажучи ті часи мали на мене такий вплив, що зараз сам граю весілля. І одне питання все ж таки виникає: теперішні пацани коли дивляться на музик розуміють що має бути бас, ударні, чи можливо ноут - це найважливіший інструмент. Сам процес звуковидобування а не звуковідтворення повинен бути в кайф музикантам. І головне - приклад який ми подаємо для молодших від нас. Як ви  думаєте, молодь яка збирає гурт віддасть за акордеон 600-800$? Та фіг там, бо то є зайва річ в хазяйстві а от ноут... А ми мріймо про гурти, джаз-бенд і т.п.

барабани бас-гітара клавіша саксофоніст гітарист

На мою думку, кількість людей в канторі визначає саме "$" (бабло). Був в мене один замовник. Говорили, домовлялися, а потім він каже: "То добре шо вас четверо і файно граєте, але в сусідньому селі двоє пацанів з н-буком беруть половину того шо ви. А мені пофіг, головне шоб бумкало і дешевше." Простіше створити дві по двоє ніж одну з чотирьох. На 2 легше ділитися. А якщо є кантора з чотирьох є два виходи: або опускати ціну, або "дві по двоє". Хоча є, дійсно, справжні музиканти, які не дивлячись на касу просто лабають. Дай Боже їм щастя! Я за живу музику! Всім веселої забави!

Щоб жива музика звучала менш-більш пристойно потрібно не менше пяти чоловік (барабани, бас, ритм гітара, клавіша, саксофон), - і взагалі така музика на "любителя". От приходить клієнт, а ти йому кажеш, що музикантів буде 5 чоловік- він аж "біліє, бо кожне місце в барі коштує гроші. Тому як на мене така музика для весілля на сьогодні не перспективна, ну хіба в клієнта бабла багато. Тай взагалі девятьом із десяти чоловік подобається більше фанерна музика, нажаль-факт!!!

Всім привіт! Ми вже маємо колектив, про який ви всі так мрієте! Барабани, бас, гітара, клавіші, баян, труба, сакс, гелікон, сопілка ітд. Нас п'ятеро міняємось на інструментах, в залежності від потреби. У кого виникають питання, то пишіть, з радістю відповім. P.S.Грати на живо можна і дуже цікаво, і клієнтів вистарчає, і гроші платять, і їсти дають, і всім подобається, просто треба відірватись від тої цицьки(ноутбука)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти