Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Який колектив музикантів Ви зібрали б для гри в живу без фонограм?
Який колектив музикантів Ви зібрали б для гри в живу без фонограм?

Тема,дійсно цікава.Мене тут "б"ють" за використання фанер.Музикантів повинно бути мінімум четверо.На "Червоній руті"(обласний конкурс) дали  хабар,щоб заграти на добрій апаратурі.Це таке...Перепрошую,що не на ту тему...Толковий музикант повинен співати під любу фанеру.
І чого ми на сайті сидимо....Не хотів образити людей,так подивіться зверху,там підтема"Українські мінусовки" І тут,перепрошую,починають нас виховувати деякі хлопці,що використовуання фанер-жах!Я ще раз скажу"Сидіть на сайті "Українські плюсовки".Тільки без образ,я знаю,що таке ризькі барабани,підсилювач"Поділля",з повагою до тих,хто розуміє нові технології.
 

п.Василь, а внизу на головній сторінці написано: Усі мінусовки викладені лише для ознайомлення.  Читали?))) От правда на старій версії порталу і було зазначено що він створений для спілкування, обміну досвідом і  (ЗВИЧАЙНО)  фонограмами ДЛЯ музикантів і вокалістів. Ще питання: а де це такий ресурс "Українські плюсовки"? Може цей: http://plus.km.ua/  Не Ваш, часом?))).

на мою субєктивну думку живе виконнання прийде тоді коли коли рівень життя піде догори ,люди просто незахочуть терпіти того шарлатанства ,зарас в них просто виходу нема тому що 80% населення країни просто не потягне фінансово запросити живий колектив,

в розвинених країнах такого понняття нема як фанера,маю знайомого в іспанії то питався його як на рахунок щоб туди поїхати лабухом попрацювати на що він відповів що без живого повноцінного колективу з нами навіть говорити ніхто незахоче ,ось  так само і в штатах ,там мама моя гостювала то казала що там якби піймали музику на фонограмі то його по судах би затягали,

і ще хтоб там що не казав а рівень життя в україні покрапельці іде до гори,так що хлопці хто хоче і в майбутньому працювати по весіллях беріть в руки інструменти і потихенько починайте награвати репертуар,я вже почав:)))

що до теми: бас гітар(він в мене самєц:)) ),йоніка (акардіон),йоніка(сакс ),барабани, потихенько будем награвати такий колектив, правда з барабанщиком трішки проблема але є один хлопєц непоганий якщо все зростеться то гурт готовий а клієнти якщо то правельно пропіарити думаю найдуться

Всім привіт. Відходимо від теми, адже на початку написано( Немає кризи, і музикантам платять багато і щиро). Що до контори, мав можливість у  2006р. грати у симфо-джазі, де зібрали всі ходові інструменти, починаючи від бас-гітари до арфи(120 чол,з диригентом),це було в Італії в м.Салермо на ,конкурсі музики.отаку б контору та на весілля. Кайф. А якщо реально то -Ритм секція(бас, шкварка, та драми), клавіша, духові-сакс, дудка, тормбон, і вокалістка.

Не так давно грали духовою пачкою (3 труби, сакс-тенор, туба та кухня.) Електрику по селі вибило, темнота, а ми шпа-а-а-рим! Домовились на 600 баксів, то після весілля господар заплатив 700.

Привіт всім! Приєднуюсь до теми, скажу одне, з живою музикою було покінчено коли появились міні диски.

Тоді всі дружно ( це стосується клавішних ) попродали  фірмові клавіші, покупляли дешеві як робочі так і неробочі самограйки, щей на міні диск або ноут лишилось і почалося трохи грає сам, трохи інсталює.

За те підскочили ціни на інсталяційну апаратуру ( без цього взагалі повнва лажа).

Сьгодні щоб зібрати бодай би  " на пів живий колектив потрібно купу грошей, бо на голому ентузіазмі нічого не вийде.

Я знайомий з такою ситуацією, коли вроді і музиканти хороші і бажання  є, але коли до діла доходило то най "Іван з Петром кинуть гроші" ( а вони духачі!!! ) , бо вони заробили, бо " аж два сезони в Парижі" . чи десь в другому  місці капусту сригли.

Вихід є, Якщо кожний музикант,  чи лабух  буде " запакований для себе" : духовик інструментом і бажано не одним, гітаріст - інтрументом ( примоченим ), "кухня" підзвучене з пультом і т д...,

а апарат можна для початку і на прокат можна взяти ( ціни за сутку ще помірні), заробітки не великі , але КАЙФУ ХМАРА, тим більше ящо це збираються старі, добре знайомі лабухи.

По крайній мірі так практикують на Буковині та Прикарпатті.

З повагою до ВСІХ !!!!

У листопаді 10-го року грали дворянське весілля(Я, моя дружина, корг па500,та друг Асус), десь на треітй пісні друг Асус здох. Я і сам не знав що зможу все весілля таким складом відіграти вживу(ну напів-вживу, де хто так характеризує гру на клавіші). Грав і потапа з каменскіх, і восточние сказкі, і марджанджу, і одною рукою на клавіші а другою на трубі. Добре що взяли з собою гітару-жінка грала. Отак відіграли, зато скільки кайфу отримали, і ще три дні це обговорювали.
 

Привіт усім.Я трохи відійшов від теми в попередньому повідомлені, тож прошу пробачення. Думав-думав над цією темою, дійшов до такого

1.Основа: кухня, туба+басгітара, електрогітара+акустика,скрипкка, дві труби+клавіші+перкусія,баян, тенор-сакс,тромбон. Контрабас замість туби не піде, тихо звучить. Це універсальний склад, який може грати і з світлом і без нього, і стоячи, і рухаючись. При русі ударник бере дробовик а скрипаль, чи хтось інший бере В.Б. і тарілки. А ще дизельний генератор, щоб не було проблем зі світлом. В розуміння + я вкладую те що тубіст повинен володіти басгітарою, трубач перкусією, або клавішними. і т.п.

З повагою Роман Співак.

Можне ще і так грати, саме краще тягти слона. http://www.youtube.com/watch?v=zXpk9Ctlv-I

Роман, це тріо КІЛЕРІВ КАРАОКЕРІВ!!! Респект!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти